anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odesłać towar niezgodny z opisem i odzyskać pieniądze.

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem na allegro lokalnym stary zegar. Sprzedawca przedstawił jego stan jako bardzo dobry, warto go mieć.

Po otworzeniu przesyłki zobaczyłem że zegar nie ma wahadła niezbędny element, kluczyka oraz w środku są uszkodzenia mechanizmów. Od razu chciałem go zwrócić podając przyczyny tej decyzji. Sprzedawca w dyskusji twierdz że zdjęcia były z każdej strony i to moja wina bo wiedziałem co kupuję. Później twierdzi że zegar chodził ale jest wybrakowany a później twierdzi że się na tym nie zna.

Chciałby odesłać ten zegar i otrzymać zwrot pieniędzy, czuję się oszukany. Nie wiem jak mam to zrobić , sprzedający nie chce podać pełnego adresu, ani telefonu, tylko mataczy, na czyj koszt? Jakim przewoźnikiem. Nie otrzymuję żadnej pomocy od doradców, kontaktowałem się już telefonicznie trzy razy. Hasło allegro gwarantuje bezpieczne zakupy to kpina z ludzi.  Jestem uczciwym człowiekiem na **piiip** mam 100% b.dobrych opinie. Proszę o pomoc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Złóż reklamacje z tytułu niezgodności z opisem i odeślij sprzedawcy zbrakowany zegar . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zacznij od najważniejszego , załóż dyskusję:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE  to jest pierwszy krok do odzyskania środków.

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Dyskusja już jest dwa tygodnie ,nie przynosi żadnego rezultat.

Sprzedawca kłamie i mataczy, nie chce nawet podać swojego adresu o który dwa razy pytają doradcy. Co mam go błagać żeby się zlitował raczył przyjąć zwrot?. Dla mnie to ewidentny oszust, zero kultury. Pozdrawiam.

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

OK. po 14dniach wówczas odznacz jako nierozwiązaną i otrzymasz możliwość złożenia wniosku o rekompensatę.

oznacz moderatorów

Zenek144a
#7 Wielbiciel#

Dziękuję chyba tak zrobię poczekam dwa tygodnie a może dla pewności 4, tylko jak ten wniosek złożyć? Może w tym czasie oszust oszuka kogoś innego i będzie nas dwóch. Wtedy będziemy mieli większe szanse .

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz max 30dni bo później dyskusja zostanie zamknięta automatycznie , jak jej nie odznaczysz jako nierozwiązaną. Jak dostaniesz możliwość złożenia wniosku to będzie wszystko wyjaśnione.  Odznacz ją po 14dniach.

oznacz moderatorów