anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujacy moze nie przyjac zwrotu pieniedzy?

Julciak11272
#1 Nowicjusz#

Otoz, sprzedalam konto kupujacemu w pewnej gierce jexnak prawowity wlasciciel cofnal mu konto przez co kupujacy stracil dostep do konta co oczywiscie jest troxhe moja wina bo mu sprzedalam 'niepelne' konto, dlatego zgodzilam sie na zwrot pieniedzy w kwocie pelnej zakupy konta, ale kupujacy zazada wyzsza cene niz cena zakupu, straszy mnie policja twierdzac, ze wydal na tym koncie pieniadze itd. I moje pytanie: Tworzac dyskusje na allegro, moze odmowic przyjecia zwrotu pieniedzy? Kupil konto za 60zl, ale zada zwrotu 80zl. Powiedzial rowniez, ze jesli allegro przyzna zwrot na 60zl w dyskusji - nie bedzie chcial go przyjac i zglosi sprawe na policje

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Julciak11272 Nie mamy wpływu na decyzję klienta w tej sprawie. Jak rozumiem, korzysta z prawa do reklamacji. Jeśli nie jesteś w stanie udostępnić mu towaru pozbawionego wad, powinnaś zwrócić koszty, które poniósł podczas zakupu. Możliwe jest też indywidualne porozumienie między Wami w tej sprawie, na które przystaną obie strony.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Julciak11272 Odpowiedzią na Twoje pytanie jest ten cytat: "oczywiscie jest troxhe moja wina bo mu sprzedalam 'niepelne' konto".

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żądać może, dogadaj się albo czekaj na zgłoszenie. Czy pójdzie na Policję> nie wiem, raczej nie.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Julciak11272 Niech idzie na Policję > wyśmieją go.

oznacz moderatorów