anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oczekiwanie na odpowiedź Allegro Protect

Dominisia1222
#7 Wielbiciel#

Od dwóch tygodni miałam dyskusje z Panem od którego zakupiłam konto w grze za 3 tysiące złotych. Reklamacji nie przyjął , Pani konsultantka z Allegro Protect dała mu czas na odpowiedź do 12.45 dnia dzisiejszego , odpowiedzi nie udzielił. Kazała mi napisać jeżeli nie dojdzie do odpowiedzi i od razu napisałam email. Oczekuje nadal na odpowiedź. Bardzo mnie ta sytuacja stresuje, tym bardziej że jestem po przebytym udarze. Nie wiem czy mój wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie czy też nie.  Nie mówiąc że 3 tysiące złotych jest dla mnie kwotą sporą. Plus ewidentnie Pan napisał w dyskusji że wiedział że konto zostanie mi zablokowane a mimo to mi je sprzedał. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

@Dominisia1222 Doradzam spokój, z pewnością możliwość złożenia wniosku dostaniesz, odznaczyłeś dyskusję jako nierozwiązaną?

oznacz moderatorów

Dominisia1222
#7 Wielbiciel#

Tak już dostałam wniosek do wypełnienia z Allegro Protect i wypełniłam, został zawieszony bo Pani do dziś oczekiwała na odpowiedź sprzedającego. Ale niestety odpowiedzi z jego strony brak. Kazała mi wtedy napisać email w celu poznania warunków skorzystania z Allegro Protect i odpisałam na e-mail. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Odpowie z pewnością, ale może to być jutro.🤗

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Święci pańscy co za konto w grze może kosztować 3koła

oznacz moderatorów

rafnov
#9 Pomysłodawca#

Np takie w które zainwestowano jeszcze więcej...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Wirtualna rzeczywistość, wirtualne konta, wirtualny świat, wirtualne pieniądze.

Czyli coś, czego praktycznie nie ma.

3 tysiaki - tyle kasy wywalić za coś, czego w rzeczywistości nie ma, to sporo....

Fajne wczasy dla rodzinki za to można opłacić - dla mnie to wypasione 2 tygodnie dla 6-ciu osób na wyjazd z przyczepką.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów