anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwołanie aukcji allegro lokalnie

marcingornicki
#1 Nowicjusz#

Już trzeci raz zdarzyło mi się na allegro lokalnie że sprzedawca podobno odwołał ofertę w ostatniej chwili. Ja dostaję informację, że wygrałem licytację, robię przelew i potem muszę zakładać spór żeby odzyskać pieniądze.

Niby nie ma problemu z odzyskaniem ale jest to strasznie wkurzające.

Drugi problem to regulamin allegro który w zasadzie nie działa w tym przypadku (chodzi o otrzymanie towaru po wygranej licytacji) - za każdym razem dostawałem odpowiedź w stylu "nie mamy Pana płaszcza i co nam Pan zrobisz ..."

Czy jest na to sposób czy tylko mogę się podenerwować?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

@marcingornicki No możesz się domagać wysłania towaru, zapewne może sprawa zakończyć się w sądzie.

oznacz moderatorów

marcingornicki
#1 Nowicjusz#

Dzięki za odpowiedź.

Pewnie masz rację ale wiadomo, że to droga chyba dla najbardziej wytrwałych i przydałoby się tu wsparcie allegro. 

No ale allegro tu nie pomaga - w oficjalnym sporze wypowiedziało się że ma wysłać towar albo oddać kasę. 

Ewentualnie powinny być przyznawane jakieś punkty karne za takie zagrywki i wyświetlane gdzieś w aukcji - wtedy bym olewał takie aukcje.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@marcingornicki Wiesz AL to taki twór. Nie jest tak ładnie jak powinno. Może lepiej dać sobie spokój, dla zdrowia.

oznacz moderatorów

marcingornicki
#1 Nowicjusz#

Pewnie tak ... dzięki.

oznacz moderatorów