anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

OSZUSTWO

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

Dogadałem się z chłopakiem na kupno konta z dużą zawartością do gry cs;go. Po przelaniu pieniedzy zostałemna zablokowany na facebooku i od razu postanowiłem pojechać na policję. Tam powiedzieli mi ze na ten moment nie mogą nic zrobić i żebym kontaktował się z allegro, lecz nie mogę znaleźć żadnej infolinii co robic?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kostas11
#21 Demiurg#

A co ma do tego allegro jak zakup był na faceboku 🙂 Nic nie zrobisz dałeś się zrobić w balona choć dziwię się że policja tego nie przyjęła widocznie byłeś mało przekonujący 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

przez facebooka tylko rozmawialismy cala transakcja przebiegla przez allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

To napisz zrozumiale, co i jak zrobiłeś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

na facebooku pytalem tylko o szczególy konta, cale ogloszenie bylo na allegro i zostalo zakupione o godzinie 20;40 kwota nie mala bo 1900zł

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

a jak płaciłeś ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

Przepraszam to z zdenerwowania, płatność byla poprzez blik tak jak sugerowalo mi allegro normalnie na kup teraz, dzwonilem do banku gdzie zlozyli juz reklamacje a srodki beda zaksiegowane dopiero jutro, niestety oni nie moga tego cofnac ani policja tez. Umówilem sie na rozmowe telefoniczą z allegro na jutro 

 

oznacz moderatorów

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

również opis ogłoszenia był taki że nie moze dac mi konta z zadnym banem  "Konto steam na stałe dla kupującego. Po zakupie kupujący otrzymuje e-mail, hasło i wszystkie dane aby mógł mieć pewność wiecznego zachowania konta. (Dostęp do poczty również) konto nie ma banów"

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

To nie jest tak źle, rozpocznij dyskusję z kupującym 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

Potem jak nie pomoże sprawdź czy łapiesz się na POK

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zasady-i-bezpieczenstwo-na-allegro-lokalnie/bezpieczenstwo-z...

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:58308581
#7 Wielbiciel#

rozpocząłem, tak samo napisałem do allegro o oszustwie oraz umówilem sie na rozmowe telefoniczną 

oznacz moderatorów