anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem e-mailem fakturę dotyczącą płatności za Usługe Allegro Smart!

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:40450011
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem e-mailem fakturę dotyczącą płatności za Usługe Allegro Smart! 1 miesiąc Nie kupiłem tej usługi i nie potwierdziłem płatności za nią, pieniądze zostały pobrane z karty bez mojej zgody. Prośba o zwrot pieniędzy na kartę

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:40450011 Tak z ciekawości: brałeś darmowego smarta na miesiąc, gdy jeszcze był dostępny? Miałeś wtedy zapisaną w allegro jakąś kartę?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:40450011
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak było i dziś automatycznie pobrali z mojej karty pieniądze na następny miesiąc

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:40450011 To jeszcze jedno pytanie: nie czytałeś regulaminu smarta, prawda? Tak czy owak postąp zgodnie z radą @xyz96

Swoją drogą zastanawiam się, ile osób (które miały w allegro zapisaną jakąś kartę i wzięły darmowego smarta) zostało w ten sposób skasowanych przez allegro i jeszcze się nie połapało, że co miesiąc leci im z karty 8,99 zł za smarta🤔
Kolejny powód do listy przeciw zapisywaniu karty/konta, nie tylko w allegro. To ja już wolę przepisać tych kilka cyferek podczas płatności czy tam zalogować się do konta i spać spokojnie, bo te kilkanaście sekund zaoszczędzonego czasu nie jest tego warte.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Izunia_pg
#2 Obserwator#

Jest tych osób na pewno dużo więcej, bo i Ja do takich się zaliczam i ściągnęli mi z karty 8,99 w lipcu i sierpniu 2020

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

no ale skorzystałaś, albo mogłaś 🙂

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Izunia_pg 

To za Smart. Kupujący nie wiedzą, że podpinając kartę przy zakupie Smart, Allegro będzie im ściągało z konta opłaty za kolejne miesiące. Nawet jeśli jest tam gdzieś odpowiednia informacja drobnym druczkiem, jest to postępowanie bardzo nieuczciwe.

oznacz moderatorów