anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem kod do gry, który nie działa

wikiela
#8 Zapaleniec#

Chciałem ostrzec przed oszustem o imieniu

 

Client:109592311 [edycja]

 

 

Gosc sprzedaje kody do gier które są wykorzystane UWAGA NA ZŁODZIEJA 

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wikiela 18.06 zamknąłeś dyskusję z tym sprzedającym, czy sprawę udało się rozwiązać, czy potrzebujesz ponownego otwarcia dyskusji? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Zamknąłem dyskusje bo z gościem nie da się normalnie kontaktować ,nie odbiera telefonów i udaje niedorowziniętego ja mam 50 lat i  20 lat jestem na allegro 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Co mi da ponownie otwarcie dyskusji jak sprzedawcą twierdzi że jest wszystko ok 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Client:109592311

 [edytowano]

 

GOŚĆ SPRZEDAJE KODY DO GIER KTÓRE NIE CHODZĄ!!!!!!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To otwórz dyskusje, odzyskasz kasę.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

a ty przestępca z art 212kk i 216kk

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

lepiej mu wyjaśnij. 🙊

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Ty już nie medrkuj wielkiego adwokata piszesz o jakiś paragrafach ciekawe jak ktoś by cię oszukał to siedział byś cicho weź chłopie się zastanów 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wikiela Jeśli doszło do problemów z transakcją, to rozpocznij dyskusję ze sprzedającym. 

oznacz moderatorów

ALEWANDOWSKA1
#7 Wielbiciel#

Miałam to samo- miesiąc musiałam się użerać z supportem allegro, żeby w końcu odzyskać 99.99zl (i to na koszt allegro, nie z kieszeni sprzedawcy) za diablo 4, bo kod jaki został mi dostarczony nie był nawet zużyty- był to losowy ciąg znaków, który nie widniał w bazie steama. A 'sprzedawca' dalej kosi kolejne pieniądze

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Póki jest popyt to będzie podaż 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

No właśnie ty mu mówisz że to jest białe a on uparcie że czarne ,szkoda nerwów a panowie z allegro dalej są w dupie i nic z tym nie robią 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Witam. Zostałem wczoraj w ten sam sposób oszukany, przez tego samego człowieka. Wysłał niedziałający klucz i teraz robi wszystko, żeby nie oddać mi pieniędzy. Ja jednak nie zamierzam odpuszczać i rozpocząłem dyskusję z Allegro. Podpisuję się pod apelem, aby uważać na tego sprzedawcę. Pomogłoby również, gdyby Pan ponownie otworzył z nim dyskusję i po dniu wybrał opcję "POPROŚ O POMOC ALLEGRO". Może wtedy Allegro usunie takiego nieuczciwego sprzedawcę. 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Ok spróbujemy 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Dzięki wielkie. Takim ludziom nie wolno odpuszczać. 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Allegro już wie, że Pan również wznowi dyskusję tej w sprawie. Szukam kolejnych osób oszukanych przez tego człowieka. 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Jeśli mi Pan pomoże to ten człowiek odpowie za kradzież. 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Tylko ja z nim zamknąłem dyskusje i teraz mam wysłać do allegro żeby wznowili ta dyskusje ? Allegro też mają **piiip**ane na wszystko a to allegro lokalne to jest jakaś porażka 

 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

I trzeba powtarzać  HUBERT KYC Lubelskie uwaga OSZUST NA ALLEGRO LOKALNE !!!!!

oznacz moderatorów