anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem kod do gry, który nie działa

wikiela
#8 Zapaleniec#

Chciałem ostrzec przed oszustem o imieniu

 

Client:109592311 [edycja]

 

 

Gosc sprzedaje kody do gier które są wykorzystane UWAGA NA ZŁODZIEJA 

oznacz moderatorów
33 ODPOWIEDZI 33

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego zamknąłeś dyskusje?

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Tak, niestety trzeba wznowić dyskusję i opisać całą sytuacje jeszcze raz. Ja jeszcze rozważam złożenie zawiadomienia na policję, bo rozumiałbym gdybym był jedyną osobą oszukaną, ale ten człowiek ewidentnie wie, że allegro nie działa najszybciej i liczy na to, że sobie odpuścimy. 

 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Rozumiem doskonale tego Pana. Ten człowiek ( podający się za Huberta Kyca) Odpowiada raz na kilka godzin i za każdym razem to samo "transakcja przebiegła poprawnie". Większość osób odpuści te kilkadziesiąt złotych bo nie wytrzymuje ciągłego czekania, a Allegro nie działa najszybciej w takich wypadkach. 

 

oznacz moderatorów

Client:82682320
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem z tym sprzedającym. teraz żałuję, że nie znalazłem tego wpisu wcześniej.

 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Bardzo mi przykro, że to piszę, ale to dla nas doskonała wiadomość. Jeśli jest nas więcej to jest to już sprawa dla policji. 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Proszę jednak zacząć od rozpoczęcia konwersacji przez allegro, a później poprosić allegro o pomoc. 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Ja również zgłosiłem już sprawę do allegro i wznowiłem czat ze sprzedającym. Poprosiłem go o udostępnienie danych kontaktowych w celu złożenia przedsądowego wezwania do zapłaty, aczkolwiek jak się domyślacie - sprzedawca jedynie wyświetlił..

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Jeśli to było wczoraj, to może Pan po 24 godzinach rozpocząć dyskusję z udziałem Allegro. Potrwa to kilka dni, ale jeśli nie ten złodziej, to Allegro odda Panu pieniądze. Ja to ma już za sobą, ale czekam jeszcze na więcej osób, które zgłoszą się w sprawie tego człowieka. 

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

On chyba rozdaje te same lipne klucze na lewo i prawo. Właśnie odpisał do mnie po czterech dniach od momentu kiedy zakończyliśmy rozmowę: " dlaczego nie chcę potwierdzenia zakupu klucza". Chyba mnie pomylił z jakimś innym gościem, z którym też prowadzi obecnie konwersacje i któremu wcisnął ten sam klucz. 

 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Proszę państwa chciałem powiadomić że odzyskałem pieniądze od Allegro za oszusta podającego się jako Hubert KYC chciałem podziękować allegro chociaż nie wierzyłem że odzyskam pieniądze i pisałem głupoty na serwis allegro że są nieudolni, a jednak kasę zwrócili i wielkie dzięki ,nie wiem jak oni załatwią między sobą to nie moja sprawa , kupiłem trochę kodów przez internet i wszystko było ok do czasu jak kupiłem kod od Huberta KYCA nie sądziłem że na allegro może mnie ktoś zrobić a jednak mnie zrobił ,ważne że sprawa została pozytywnie zakończona dziękuję bardzo.A HUBERT KYC cały czas się loguje na allegro i jest aktywny !!!

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To bardzo dobrze. 🤗

oznacz moderatorów

damwil
#8 Zapaleniec#

Gratuluję. Mówiłem Panu, że warto wznowić konwersację. Ja jeszcze czekam na decyzję Allegro. 

oznacz moderatorów

wikiela
#8 Zapaleniec#

Witam mam nadzieję że odzyskasz pieniądze ,ja nie wieżylem w odzyskanie pieniędzy ale allegro stanęło na wysokości zadania i odzyskałem i bardzo im za to dziękuję i tobie też życzę odzyskania kasy , ciekawe co z typem Hubertem Kycem ?

oznacz moderatorów

steinpolbis
#1 Nowicjusz#

Właśnie  kupiłem u niego kod do ps plus i niestety nie czytałem tego wątku  bo nie spodziewałem  się że na allegro  są tacy ludzie jeszcze co wcześniej  już zostali przyłapani na nieuczciwości.  Dostałem  kod ale niestety  nie wchodzi.  Rozpocząłem  spór  i poproszę  allegro  o pomoc

oznacz moderatorów