anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Otrzymałem niekompletny towar, co zrobić aby otrzymać pełne zamówienie?

Toy0
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem na allegro lokalnie pompę sprzegla, na zdjęciu jest kompletna, w opisie napisane pompa sprzegla magura uszkodzona. Tak się umówiliśmy że kupuje uszkodzona, ale po otwarciu przesyłki zobaczyłem że brakuje trzech elementów, napisałem do sprzedawcy napisał że tak się umawialiśmy, a tak nie było bo wgl ani ja ani on o tym nie wsponial ale na zdjęciu jest kompletna, a w opisie nic nie ma że jest niekompletna, sęk w tym że sprzedawca powiedzial że mogę ją oddać mu i mi pieniądze odeślę, lecz ja nie chce jej odsyłać tylko żeby dosłał mi brakujące elementy, da się coś z tym zrobić?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

@Toy0 Da się. Nie rozmawiaj ze sprzedawcą inaczej, tylko przez Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE w niej zgłoś reklamację i domagaj się dosłania brakujących elementów. Po 24 godzinach poproś tam o pomoc pracownika Allegro.

Gdyby to nie pomogło, po 14 dniach od zakupu wystąp o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących ze względu na otrzymanie towaru niezgodnego z opisem; https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Nie da się nic zrobić, jak nie dosłał brakujących elementów to znaczy że ich nie ma. Odeślij towar, zwróci Ci pieniądze i po sprawie. A pompę kup nową.

oznacz moderatorów

Toy0
#7 Wielbiciel#

Ale wysyłał mi zdjecia że je ma, powiedział że ma ale nie umawialiśmy się tak

oznacz moderatorów