anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

obniż wnioskowaną kwotę rekompensaty. uwzględnić otrzymany zwrot od sprzedającego

radradecky
#8 Zapaleniec#

Obniż wnioskowaną kwotę rekompensaty. Uwzględnij otrzymany zwrot od sprzedającego.

Co to oznacza ?

Przez ten zapis nie mogę złożyć wniosku o POK.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Gregrin
#7 Wielbiciel#

Witam, mam ten sam problem przy zakupie na Allegro. Podaję kwotę rekompensaty (to co zapłaciłem minus część zwróconych środków) i mam powyższy komunikat. Nie pomaga nawet obniżenie kwoty rekompensaty. Czyżby jakiś ogólny błąd ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@radradecky Otrzymałeś jakiś zwrot od sprzedawcy? Jeśli tak, obniż we wniosku do POK kwotę, o jaką się starasz. Podejrzewam jednak, że niczego nie otrzymałeś, a ten komunikat to wybieg Allegro, mający na celu zmniejszenie wypłacanych z POK kwot.

Jeżeli niczego nie otrzymałeś i nie możesz złożyć wniosku, napisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=6464910c-6c94-4a98-8205-c92e3ce82158&subjectId=460985e0-b...

Daj znać, co Ci odpowiedziano.

oznacz moderatorów

aragil
#15 Entuzjasta#

Nic dziwnego, pewne skala złożonych wniosków do POK przez kupujących których reklamacje zostali odrzucone  sprzedawcami była nie do przewidzenia przez Allegro,

Konsumencie po tym zabiegu zazwyczaj zostawali i z kasa i z  "uszkodzonym" produktem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Gregrin czy możesz podać numer zamówienia, którego dotyczy problem?
@radradecky czy u Ciebie chodzi o zamówienie nr. 9f6710a1-f551-11eb-a9b9-4f309439bac6?
Jeżeli tak, to sprzedający zlecił zwrot i powinieneś go otrzymać w ciągu 2-3 dni roboczych, jeżeli dotyczy to innego zamówienia to poproszę o jego numer. Wtedy będę mogła to zweryfikować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów