anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Laptop nie jest do końca sprawny musze dać go do informatyka to wgra mi system i wszystjo poustawia

Siarkofrut79
#7 Wielbiciel#

dzisiaj jade z tym laptopem do informaryka od poczatmku były problemy windows był nieprawidłowo zainstalowany niechciał laptop połaczyc sie z internetem nie wyskakiwały zadne internety nawet mój i ja pozyczylem wieczorem windowsa 10 na pendrivie i tez nieprawidłowo zainstalowałem windowsa teraz to nic niedziała bo ustawiłem hasło ale klawiatura teraz niedziała wiec musze jechac do serwisu za 120mzłotych m i to zrobią i kupiłem baterie za 145 złotych i dokładn ie pamietam ze pan mowił ze bateria trzyma 2 godziny z tym wszystkim laptop wyjdzie mnie ponad 800 złotych a myslałem ze bedzie gotowy do pracy co chwile wyskakiwały ikony ze cos mam poinstalowac w windowsie dlatego pozyczyłem od znajomego windowsa na pendrivie  niepotrzebnie to zrobiłem ale w serwisie tez by **piiip**ali tego win dowsa i wgrali nowego więc poniose ponad 250 złotych kosztów razem z bateria czyli wyjdzie mnie laptop 900 złotych po serwisie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

cookie000
#15 Entuzjasta#

Na pewno chciałeś o tym opowiedzieć na Allegro Gadane ? ;]

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Siarkofrut79 Jeśli laptop okazał się niezgodny z opisem, możesz założyć dyskusję. Sprzedający powinien zamieścić w niej wyjaśnienia w ciągu 24 godzin.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Siarkofrut79 nie potrzebnie sam ingerowałeś w przedmiot (instalowanie i inne przeróbki) Teraz sprzedawca ma pretekst do odrzucenia reklamacji.

oznacz moderatorów

Siarkofrut79
#7 Wielbiciel#

laptop jest w tej chwili w serwisie komputerowym za sto złotych mają mi wgrać oprogramowanie poprawnie bo nie mozna było z niego kozystać  nie łączył sie z netem nawet nie szukał wollnych spotów puzniej klawiatura przestała działać to miałem na pendrivie windowsa po którym jak go zainstalowałem było to samo brak połączenia z siecią oraz klawiatura niedziałała przez pare minut tylko kozystałem z tego laptopa jak ręcznie ustawiłem swój spot i chasło potem juz było zle niemozna było sie nawet ręcznie połączyć i klawiatura niedziałała prubowałem to ustawić ale niedało sie były komunikaty o brakujące pliki oraz zebym włożył dysy z oprogrogramowaniem zeby dokączyć instalacje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Siarkofrut79 Teraz wszystko będzie OK.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

współczuje Ci

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Wypij jakieś zioła na uspokojenie bo szkoda nerwów, to tylko urządzenie.

oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

Dobrze, że podałeś wszystkie szczegóły techniczne, bo inaczej ta historia nie miałaby właściwej dramaturgii.

Wstęp już był, rozwinięcie też, więc liczę jeszcze na jakiś epicki happy end.

Oby teraz już wszystko było dobrze 🙂

oznacz moderatorów