anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność anulowana, co mam teraz zrobić?

pusiaaa88
#2 Obserwator#

Witam serdecznie 14.11 o godzinie 14:02 dokonałam zakupu u Pana [edycja] czesci do auta ,dokonałam transakcji przelewem, otrzymalam kod ze swojego banku i informacjie iż transakcjia zaakceptowana pomyślnie, w dniu dzisiejszym napisalam do Pana z allegro z zapytaniem kiedy będą te części do samochodu odpowiedział mi ze nie otrzymal wplaty od nas.wchodzac na moje konto zastalam informacjie ze płatność anulowano i ponow płatność, zadzwoniłam do banku upewnić się natemat przelewu tam wszystko dobrze, mam również zdjecie transakcji a na allegro nie ma tej informacji, 

Wiec moje pytanie teraz, skoro sprzedający nie otrzymał tych pieniędzy i ja to gdzie one powędrowały. 

Proszę o informację bo bardzo chciałabym załatwić ta sprawę i nie robić problemu sprzedającemu. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Vryko
#18 Luminarz#

Miej  pretensje do operatora płatności, nie  do sprzedawcy. A skoro jest płatność  nieudana,  to środki wróca na  Twoją kartę/konto w kilka dni.

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pusiaaa88 Możesz ponownie zakupić towar, tamte środki wrócą na twoje konto, nie musisz nic robić.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pusiaaa88 Wpłata anulowana wróci na Twoje konto w czasie około 3 dni. Możesz poczekać na jej powrót i ponowić płatność lub już teraz ponowić płatność i sprzedawca wpłatę otrzyma. Tak czasem się dzieje na Allegro. Pierwsza wpłata na pewno wróci.

oznacz moderatorów

pusiaaa88
#2 Obserwator#

Dziękuję bardzo za informację,nigdy mi się to nie zdarzyło, więc dla mnie to mało przyjemna sytacjia. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie kupuj ponownie towaru, jak Ci ktoś wyżej źle radzi, bo będziesz miała dwa takie same zakupy. Ponów płatność.

oznacz moderatorów

pusiaaa88
#2 Obserwator#

Dziękuję za informację, jutro chce i tak skontaktować się ze sprzedającym, bo nigdy mi się to nie zdarzyło ,zobaczymy co on uważa. 

oznacz moderatorów