anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Płatność klienta

Client:102664569
#7 Wielbiciel#

Witam mam problem z klientem dostał paczkę z paczkomatu od mnie ale pieniędzy nie wysłała pozdrawiam 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:102664569 to czemu wysłałeś przed zapłatą? Jeśli to nie była paczka za pobraniem i kupujący Ci nie zapłacił na allegro finanse to możliwe, że konieczna będzie wizyta na posterunku policji jak nie będzie chciała zapłacić dobrowolnie.

oznacz moderatorów

Client:102664569
#7 Wielbiciel#

Nie przelała normalnie tylko wyslalem paczkomatem do niej paczkę i nie chcący dziecko kliknela zwróć pieniądze i poszły do niej a nie mogłem anulować kasy a ona ucieszona że paczkę za darmo ma i pisałem do niej cisza tylko odczytuje a allegro nie odpisuje 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:102664569 napisz co się stało i podaj numer konta do wpłaty. Wyznacz realny termin oczekiwania na przelew. Nie uczyni tego zbierz  dowody i na posterunek celem złożenia zawiadomienia o przywłaszczeniu.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@Client:102664569 

TY naprawdę myślisz że ktoś w to uwierzy.

"nie chcący dziecko kliknela zwróć pieniądze"

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

No to klientka dostała darowiznę, nic jej nie zrobisz.  Tak się czasem zdarza,  są ludzie którzy zwrócą nie swoje pieniądze a są  też tacy co nawet nie podziękują.

Nie było oszustwa, zapomnij....

Ale jeśli to był zwrot Allegro to klientka mogła wcale nie dostać tych pieniędzy. One są na jej koncie ale żeby mogła pobrać musi je najpierw zlokalizować a potem zaczną się schody: weryfikacja  itd...

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Jak dawno to było ?  Jeżeli niedawno to mozliwe że te pieniądze są na koncie Allegro.

 

Edit:  błąd,  zwroty wracają na konto bankowe, nie allegrowe.... 🤕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zostaje zgłosić na Policję jak piszesz a ona się nie odzywa.

oznacz moderatorów