anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Poprosiłem sprzedającego o firmę płatności kup teraz, a on chce ode mnie numer telefonu

MAMY ROZWIĄZANIE!
slawek0508
#7 Wielbiciel#

Witam,

chce coś kupić na allegro lokalnym poprosiłem sprzedającego o firmę płatności kup teraz i wysłał mi coś takiego

"wyślij swój numer, połączę się z usługą "kup teraz".

Tak to ma być...?

Pierwszy raz to robię...

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@slawek0508 Nie podawaj numeru, otrzymasz  link do fałszywej strony z zakupem i do realizacji płatności w celu wyłudzenia pieniędzy. Sprzedawca może dodać Kup teraz bez Twojego numeru telefonu. Kupuj i płać na stronie Allegro tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-zaplacic-za-zakup-na...

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@slawek0508 Wałek. Poproś o dodanie Kup Teraz PRZEZ ALLEGRO. żadne sms itp. Nie będzie chciał ? omijaj !

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Nie daj się wrobić w takie gierki bo możesz tego bardzo żałować .Niech wystawia na KUP TERAZ i tylko przez allegro.

oznacz moderatorów
slawek0508
#7 Wielbiciel#

Faktycznie było to wyłudzenie... Tylko dziwi mnie że konto było już 8lat na allegro....🤔 Czyżby ukradli komuś konto...? A serwis allegro tego nie widzi... dziwne.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@slawek0508 Serwis nie jest w stanie wszystko widzieć i wszystkiemu zapobiec ,dobrze że nie dałeś się upolować ,zawsze w razie wątpliwości warto pytać a nie łapać okazję .

oznacz moderatorów