anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Prawdopodobne oszustwo

Client:121569193
#7 Wielbiciel#

Witam, dzisiaj pierwszy raz mi się zdarzyła bardzo dziwna sytuacja na allegro lokalnie. Pan wystawił klucz do gry i poinformował, że do końca dnia go wyśle w wiadomości prywatnej. Przed wysłaniem wiadomości musiałam się ubiegać o kontakt bo zostawiał mnie tylko na odczytanym. Nigdy nie miałam problemu z innymi sprzedającymi i od razu dostawałam klucze/kody. Niestety najprawdopodobniej natknęłam się na oszustwo. Po rozmowie z konsultantem otrzymałam informację, że nic nie mogę zrobić na ten moment bo Pan ma 7 dni i nie określił do kiedy będzie wysyłka. Po tej rozmowie napisał, że do końca dnia. Czy w takim wypadku jeśli nie wyślę do 20 minut tego kodu to zalicza się to do zwrotu pieniędzy? Niestety nie sprawdziłam wcześniej innych ofert tego typu. Allegro ściągnęło mnóstwo ogłoszeń  z podobnymi oferty różniącymi się ceną. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli nie określił czasu wysyłki w ofercie to ma 7dni na wysłanie.

oznacz moderatorów

Client:121569193
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. W takim razie jak uchronić się od straty pieniędzy? W Internecie jest wiele informacji odnośnie allegro protect, że nie działa na kody. Od konsultanta usłyszałam, że jestem chroniona allegro protect. Nie wiem komu mam wierzyć oraz jak rozwiązać sprawę szybciej z tym Panem, który ewidentnie kręci.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Działa ale są warunki, dyskusja najpierw jak nie wyśle.

oznacz moderatorów