anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

problem z płatnoscia

KzKzQ
#1 Nowicjusz#

mam problem bo  sprzedałem produkt kupujący zapłacił z góry i teraz czekam na wypłate nie miałem ustawionych wcześniej wypłat zrobiłem to przelałem 1zł i wysłałem zdj dowodu i cały czas mam do weryfikacji i czekam tak z 8 dni a pisze ze weryfikacja trwa do 5 dni  i nie wiem co mam zrobic w takiej sytuacji czy jest jakis allegro suport czy cos ? 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mdrogeria
#21 Demiurg#

KzKzQ przede wszystkim zrealizować zamówienie , klienta nie interesują układy pomiędzy Tobą a AF. Środki nie zginą , weryfikacja przejdzie pozytywnie to sobie zrobisz wyplatę .

Masz pytania do allegro skorzystaj z tego - https://allegro.pl/pomoc/kontakt

 

 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KzKzQ Co aktywowałeś? Gdzie ustawiałeś wypłaty? PayU, czy Przelewwy24? Gdzie masz pieniądze? Jeśli aktywowałeś PayU, weryfikacja powinna trwać 3 dni robocze, jeśli Przelewy24 - 5 dni roboczych. Dane osobowe konta Allegro są takie same, jak dane osobowe konta w banku, z którego robiłeś przelew? Nie możesz robić przelewu z cudzego konta. Przesłałeś wszystkie wymagane dokumenty? Jeśli tak, wypłaty powinny być możliwe. Pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=4b9531bc-1c7f-488f-9b10-4a7888ea5bdf i domagaj się odblokowania wypłat. Czasem samo zgłoszenie na tym forum powoduje, że wypłaty nagle zostają odblokowane.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KzKzQ operator Przelewy24 nie otrzymał od Ciebie wszystkich dokumentów potrzebnych do weryfikacji, dlatego wypłaty nie są od jeszcze aktywne. Powinieneś otrzymać wiadomość e-mail z taką informacją, sprawdź proszę swoją skrzynkę (również folder SPAM).
To dotyczy Przelewy24 i wypłat od tego operatora, ale tam nie masz środków. 
Środki są na sladzie operatora PayU, więc aktywacji powinieneś dokonać w tej zakładce w części poświęconej operatorowi PayU.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów