anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z Pey płatnością na allegro

querdix
#7 Wielbiciel#

Witam, kupiłem przedmiot u sprzedawcy, pisze mi że nie dostał  wpłaty 

proszę o pomoc bo za jakiś czas będę mu musiał zwracać Produkt , jak potrzeba więcej informacij proszę pisać 

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

querdix
#7 Wielbiciel#

 to była firma-hubert

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@querdix A jaki masz status płatności: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@querdix podaj mi proszę numer zamówienia i login konta, z którego zostało złożone. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

Kupowałem normalnie , robiłem to z Loginu kaalwin777

oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

kalwin777

oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

numer zamowienia to : f3891070-5125-11ee-9067-859bff28fd2e

płatność z Allegro Pay

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Przede wszystkim zerknij na status płatności. Jak figuruje jako w toku to jej nie dostał i raczej nie dostanie. W ciągu kilku dni powinna do Ciebie wrócić tam skąd przyszła. To się niestety zdarza, szczególnie przy apce. Jak figuruje jako zapłacone to dostał. I tu albo nowy sprzedający nie umie znaleźć i trzeba wytłumaczyć albo krętacz i wtedy dyskusja.

oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

nie wiem ale jak tu u siebie patrzę, to mi z pay poszło ,ale dziwi mnie to ze ten produkt jest jeszcze w rubryce ZAKUPY nie wiem czemu 

oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

to weszło w harmonogram spłat ale to mała kwota , i tego nie brałem na raty, produkt juz długo u Mnie

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@querdix dziękuję, sprawdziłam to zamówienie i płatność jest poprawnie zakończona, a ten sprzedający powinien wiedzieć gdzie ich szukać. Jeśli po sprawdzeniu tej zakładki nadal będzie twierdził, że nie otrzymał za nie płatności, rozpocznij z nim dyskusję tutaj

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

querdix
#7 Wielbiciel#

właśnie dokładnie , jak ta dyskusje sie zaczyna jakby coś ? i dziekuje za pomoc Pozdrawiam, Miłego Dnia:)lub reszty Dnia

oznacz moderatorów