anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z zakupem

gogo339
#7 Wielbiciel#

Chciałam kupić coś na allegro lokalne i kasę z konta mi wzięło a niemam zakupionego sprzętu ??co mogę z tym zrobić bo straciłam kasę a niemam rzeczy zamówionej a sprzedająca niechce podać nr telefonu żeby dogadać się? Proszę o jakąś pomoc.😃

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

gogo339
#7 Wielbiciel#

Własnie że nigdzie niemam potwierdzenia ale kasę mi z konta wzięło i to nie mała

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie ma to wygląda jakby był to zakup poza Allegro przez podesłany link, a wówczas nie odzyskasz kasy. Masz tą ofertę na której był zakup?

oznacz moderatorów

gogo339
#7 Wielbiciel#

No dzisiaj babka wysłala mi dalej link do tej oferty

oznacz moderatorów

gogo339
#7 Wielbiciel#

No ale to było ze stronki allegro lokalne 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No to zostało pogodzić się ze strata, możesz zgłosić na Policję, kasy raczej nie odzyskasz.

oznacz moderatorów

gogo339
#7 Wielbiciel#

Witam, aktualna hulajnoga. W pełni sprawna, gotowa do jazdy. Odbiór osobisty w Zamościu lub wystawiona również na allegro z wysyłką link poniżej. https://allegrolokalnie.8c4n7a3j9.pl/oferta/02d0b0a6-8999-4dec-a65b-9931996b7479

Właśnie na tym zapłacilam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To nie jest strona Allegro.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To nie jest link do allegro. 
To oszustwo. Podałaś kod BLIK i najpewniej po prostu wypłacili sobie kasę w bankomacie - zerknij na potwierdzenie płatności w banku czego dotyczyła transakcja. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Zostałaś oszukana. Ten link nie prowadził do allegro tylko do fałszywej strony imitującej serwis allegro. 

Możesz się zgłosić na policję ale pieniądze niestety nie do odzyskania. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

To nie jest żadna ,baba’ tylko zorganizowane grupy oszustów a konto na fb z którym korespondowałaś było albo fałszywe albo skradzione. 

oznacz moderatorów

gogo339
#7 Wielbiciel#

Zobaczymy pójdę na policję i zgłoszę zobaczymy co będzie dalej.Dziekuje za pomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej słabo pójdzie, ale życzę powodzenia!😌

oznacz moderatorów