anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem pieniedzy

Client:47836617
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry 

W czerwcu 2020 kupiłam od sprzedającego Pixi Dixi Koszule marki Polo Ralf Lauren , koszula  w opisie miała być z metka, tym czasem dostałam bez metki . Poinformowałam sprzedawcę że odsyłam koszule i proszę o zwrot . W tej chwili minęło 2 miesiące nie mam ani koszuli ani pieniędzy. 

Koszula kosztowała 150zł . 

Oczekuje pilnie zwrotu pieniędzy. 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

No to czas na dyskusję z sprzedającym i zapewne kasa się znajdzie .Dyskusję przez Allegro.

oznacz moderatorów

Client:47836617
#7 Wielbiciel#

Niestety sprzedający totalnie mnie ignoruje . 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:47836617 Rozpocznij Dyskusję i poproś w niej o pomoc pracownika Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-i-reklamacja-na-allegro-lokalnie/jak-rozpoczac-dyskusj...

Jeśli to nie przyniesie rozwiązania problemu, wyślij wniosek o zwrot wpłaty z POK; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/program-ochrony-kupujacych/co-zrobic-aby-otrzymac-rekompensa... Nie musisz zgłaszać sprawy na policję.

oznacz moderatorów

Client:47836617
#7 Wielbiciel#

Napisałam do allegro do pok opisałam w czym problem , zasłużyłam dokument zakupu i przelew i w dalszym ciągu nie mam rozwiązania sprawy . Sprzedawca Pixi -Dixi to oszust . Nie polecam Zakup . Minęło 2 miesiące od odesłania koszuli i nie mam pieniędzy.  Przez takie historie nie mam już ochoty Na dalsze ?zakupu przez allegro . Takich sprzedawców powinno się wyrzucać lub blokować aby więcej nikogo nie oszukał.  

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Client:47836617 Poważnie aż tyle czekałaś, musisz brać za dużo positivum max. Tak przy okazji - poznaj @konto zamknięte

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66, a ty znowu zaśmiecasz wątek.😁 Ja nic nie wiem o żadnej koszuli, to nie moja kategoria. 😁

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów