anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem ze zwrotem

Client:42285283
#1 Nowicjusz#

Zakupiłam wadliwy sprzęt od [edycja] i nie mogę go teraz zwrocic. Sprzedawca podal mi wylacznie adres chinski,  na ktory mam odeslac sprzet na własny koszt... Sprzętem był aparat słuchowy,  który nie działał od samego początku. Prosze o pomoc w odzyskaniu pieniędzy.  

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego zwrot skoro nie działa, składasz reklamacje i odsyłasz, następny sposób to rozpocząć dyskusje i tam opisać problem, możliwe że sprzedajacy nie będzie chcial odesłania przedmiotu ponieważ to on ponosi koszt(musi zwrócić koszt odesłani), nie kupuje się z Chin same problemy. :https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Jak chiński sprzedawca to daj sobie spokój jeśli kwota nie jest jakaś drastyczna. Jeśli jednak chcesz zwrócić to tak jak napisał sprzedawca, na swój koszt, przesyłką rejestrową (nie zwykłym listem, bo nie będzie dowodu, że doszedł)  i wtedy powinien oddać Ci pieniądze i koszty zwrotu. Czy odda - nie wiem 😛 stawiam na nie.

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

No cóż... Warunki transakcji zobowiązują - masz adres do składania reklamacji. Kupujący wysyła towar na swój koszt. 

Nauczka na przyszłość - kupuj w Polsce, nieco drożej , lecz warunki są jasne.

oznacz moderatorów