anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prosze o pomoc w mojej sprawie

Sokolica5
#2 Obserwator#

Witam wygrałem aukcje i ją zaraz opłaciłem po paru dniach kasa wróciła mi na konto a sprzedający sie nie odzywa Dlatego pytanie czy tak można bo jesli tak to nie jest Alegro tylko kasa samopożyczkowa .prosze o jakąś odpowiedz na moje pytanie

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sokolica5 może tak być z 2 powodów , pierwszego się sam domyślasz , ale jest i 2 jakim jest niepoprawne zaksięgowanie przelewu przez operatora płątności  ,środki w takich przypadkach zachowują się tak samo czyli wracają na konto .

Czy tak można ? ... można ,,, nie można ,, można sprzedać i oddać kasę , można licytować ,wygrać i nie zapłącić ... to drigie jest wrecz nagminne .

oznacz moderatorów

Sokolica5
#2 Obserwator#

A jak możesz to odpowiedz mi bo mam jeszcze jedną aukcje opłaconą mineło 7 dni od płatnosci i ani kasy ani towaru co mam zrobic

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Sokolica5 Jaki był deklarowany czas realizacji tej drugiej aukcji? Jaki jest status tej transakcji?

oznacz moderatorów

Sokolica5
#2 Obserwator#

sposub dostawy do 7 dni raczej bo za bardzo nie pamietam ale kontaktowałem sie z nim i powiedział ze napewno dzisiaj wysle tylko jakos paczka dalej nie wysłana nawet rano wysłałem eska zeby mu przypomniec po sylwku

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Sokolica5 Masz opłacony i brak kontaktu ze sprzedającym, ile minęło czasu? sprzedający ma 7dni na wysłanie o ile nie deklaruje innego terminu, minęło 7dni?

oznacz moderatorów

Sokolica5
#2 Obserwator#

Tak właśnie dzisiaj mija 7 dzien

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To otwórz dyskusję, tam sprzedający ma 24godz. na odpowiedź tam masz pomoc Allegro:https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Sokolica5
#2 Obserwator#

dzieki za pomoc pozdrawiam

 

oznacz moderatorów