anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja? Co robić?

nataliakozowa
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam pytanie. W marcu kupiłam taśmę LED. Przyszła lecz zupełnie inna niż zamawiałam oraz pilot nie działa ... zgłosiłam ten problem do nich i napisali, ze wyślą odpowiednia. Do tej pory jej nie dostałam. Podałam do nich kilka razy i odpisywali, ze taśma zostaje wysłana lub ostatnio, ze ZOSTAŁA wysłana. Nadal jej nie mam. Dziś napisałam to odpisali, ze już dawno została doręczona. Owszem, doręczona ale ta zła! 
Pomocy!

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mikeza
#20 Guru#

załóż spór/dyskusję, wtedy do rozmowy ze sprzedającym dołączy się allegro i może to wpłynie na nich otrzeźwiająco 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nataliakozowa Jak wyżej - Rozpocznij ze sprzedającym dyskusję przez Allegro aby wyjaśnić problem, będzie miał 24 godziny na odpowiedź, a gdy to nie nastąpi, do dyskusji włączy się pracownik Allegro, który spróbuje Ci pomóc. W dyskusji możesz też poprosić pracownika o pomoc gdy sprzedawca odpowie, ale nie będzie chciał załatwić sprawy zgodnie z zasadami.

Dyskusję na Allegro otworzysz tu; https://allegro.pl/dyskusje/nowa

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/problemy-transakcyjne/jak-rozpoczac-dyskusje-i-wyjasnic-prob...

oznacz moderatorów

nataliakozowa
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za rady ale dyskusja już była. Właśnie tam napisali do mnie, ze odpowiednia taśma zostanie doręczona i ze przepraszają. A teraz jak piszę do nich na email to już inaczej odpisują ... 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@nataliakozowa Dlaczego piszesz mail? Zakończyłaś dyskusję? To błąd. Jeśli nie, to w dyskusji poproś o interwencję pracownika Allegro, jest tam taka możliwość. Jeśli zakończyłaś, pisz do Allegro tędy; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a

oznacz moderatorów

nataliakozowa
#7 Wielbiciel#

Tak, zakończyłam bo myślałam, ze problem został rozwiązany i wyślą przesyłkę tak jak pisali. Ale nie usunęłam jej wiec jakby była taka potrzeba- mam dowód, ze tak pisali 

oznacz moderatorów

Szymus600
#7 Wielbiciel#

cche tez zadac pytanie czy w koncu jest prowizja  za  allegro kup teraz czy nie bo mi pobieraja a niby to darmowe

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Szymus600 Na allegro lokalnie jest

Na Allegro Lokalnie możesz wystawiać i sprzedawać bezpłatnie poprzez ogłoszenia lokalne albo skorzystać z płatnego ogłoszenia z opcją kup teraz lub licytacją.

Zobacz, jakie opłaty obowiązują na Allegro Lokalnie:

 
Ogłoszenia lokalne
Ogłoszenia kup teraz i licytacje
Opłata za wystawienie
0 zł
0 zł
Opłata za obsługę transakcji
0 zł
7,9% wartości przedmiotu (z wyjątkiem działu Elektronika - 4,9%)

Samo kliknięcie przycisku kup teraz lub zakończenie licytacji nie spowoduje naliczenia opłaty. Opłatę za obsługę transakcji pobierzemy dopiero, gdy:

  • kupujący zrealizuje płatność online (w przypadku płatności z góry)
  • kupujący wypełni formularz dostawy (w przypadku płatności za pobraniem lub przy odbiorze osobistym).
________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@nataliakozowa Spór sporem zgłosiłaś reklamację, teraz pora odesłać przedmiot, pismo reklamacyjne, paczka i do sprzedawcy, jak się nie odezwą w ciągu 14 dni piszesz o pomoc do rzecznika konsumenta oni ich wyprostują 😉

Po uznanej reklamacji, oddadzą za towar i dwie przesyłki, lub nowy towar i za przesyłkę 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marcinbudka
#1 Nowicjusz#

spór

 

oznacz moderatorów