anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reklamacja

ksmv
#7 Wielbiciel#

Witam. Kupiłem u jednej osoby 11szt. kart graficznych kilka z nich okazało się, że mają urwane wentylatory i dosłownie nie miały wejść hdmi i DP były tylko DVI. Nie zostałem poinformowany o tym, że karty mają wyjęte te części karty. Umówiłem się ze sprzedawcą, że te karty, które dostałem uszkodzone zwrócę do niego, a on zwróci mi za nie pieniądze i pokryje koszt dostawy. Wysłałem karty 2 dni później i powiedział, że już nie przyjmie kart. Teraz żąda wysłania wszystkich kart ponownie do niego, a nie tylko tych, które mają wady inaczej zgłasza sprawę na policję za próbę wyłudzenia pieniędzy. Ja myslałem, że jak kupuję produkt to jest moją własnością już. Co w takiej sytuacji mam zrobić ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

komis-bell
#21 Demiurg#

Na początek daj link do aukcji - zobaczymy co było a czego nie było w opisie.

oznacz moderatorów

ksmv
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

ksmv
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli jest niezgodność z opisem oferty i składałeś reklamację i w reklamacji ustaliliście warunki, masz jakiś dowód na te ustalenia? ja to bym składał reklamację z tytułu rękojmi przez otwarcie dyskusji i tam masz pomoc Allegro >tam żadna strona nie wyprze się ustaleń: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

ksmv
#7 Wielbiciel#

Tak mam sc z umową zwrotu.

oznacz moderatorów