anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart

Cezary49
#1 Nowicjusz#

witam serdecznie

dlaczego Allegro nalicza przesyłkę skoro mam wykupiony pakiet smart i sprzedający też ma w aukcji smart a allegro żąda opłaty za przesyłkę ? proszę o odpowiedz

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

Może wybrałeś opcje dostawy bez Smart. Nie wszystkie dostawy są realizowane jako Smart. 

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

Ale, ale... Mam sprzedawcę u którego wyraźnie widać, że przesyłka jest Smart. To maxxtkaniny

W podsumowaniu jest opłata za przesyłkę prawie 50 złotych!?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Leoplus W ofercie, którą wskazałeś, dostępna jest jedynie opcja Allegro Smart! z kurierem. Aby skorzystać z darmowej dostawy  w tej formie, minimalna kwota zakupów od jednego sprzedającego musi wynieść 100 zł. 

Drugą kwestią jest, że ta oferta łamie nasz regulamin, dlatego przekazałam ją już do usunięcia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Leoplus  po co wspierasz hieny?

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

O co ci człeku chodzi? Jakie hieny? Sprzedaj mi maseczkę za 4 zika. Po co te uwagi? Zajmij się sobą.

 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Leoplus nie można sprzedawać maseczek na allegro. Kupując wspierasz hieny, które wykorzystują panikę dla własnego zarobku.

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

Przecież tego jest mnóstwo na Allegro. Gość nie sprzedawał maseczek za 20, 40 200 zł sztuka - to bym zrozumiał, to trzeba tępić - tylko za 4 złote. To jest hiena? Hieną jest każdy, który sprzedaje potrzebny towar? Ludzie opanujcie się. Usunięto gościa z maseczkami za 4 zł, a obok inni, którzy po kilkanaście, kilkadziesiąt złotych sprzedają kawałki szmat z gumką. Rozumiem, że oni już nie są hienami?

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Leoplus co ma do tego ilość i cena? Jest zakaz odgórny i tyle. Allegro nie wyrabia z usuwaniem lub ociąga żeby zarobić na prowizji. Szpitale potrzebują tych produktów, a ludzie wykupują hurtowo i trzymają dla siebie, mimo że chorzy umierają.

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

Po Allegro tego nie widzę. Przeczytaj to co napisałeś przed chwilą i się zastanów. Wylewanie dziecka z kąpielą to specjalność w wielu krajach. Dzięki temu, że nie będzie można kupić maseczki za uczciwą cenę napewno ludzie przestaną umierać...
To, że szpitale nie mają maseczek to nie jest moja, Twoja wina czy wina Allegro tylko **piiip**ianych polityków. Teraz sobie człowieku kup maszynę do szycia - tak napewno będzie taniej - albo weź igłę i dziergaj w domu z prześcieradła. Ja niestety muszę pracować i ani Ty, ani pracodawca lub młodzieżówki partyjne maseczki mi nie przyniosą. 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Leoplus "Dzięki temu, że nie będzie można kupić maseczki za uczciwą cenę napewno ludzie przestaną umierać..." 

A wiesz że maseczka którą chciałeś kupić nie chroni przed koronawirusem? Więc nie dość że byś wyrzucił pieniądze w błoto, to jeszcze dał zarobić hienie. Zakaz sprzedawania tych produktów polega na tym, że szpitale potrzebują tych produktów oraz żeby klienci nie byli robieni w bambuko.

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

Słuchaj grafomanie. Zdaję sobie sprawę z tego i z wielu innych rzeczy o których ty nie masz pojęcia, m.in. dlatego, że nie pracujesz w trudnych warunkach. Odpuść już sobie moralizatorstwo i zajmij się szyciem maseczek, bo najwyraźniej masz mnóstwo czasu. 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

Słuchaj panikarzu. Nie masz pojęcia w jakich warunkach pracuję. Hieny wiedzą jak panikarzy zaspokoić. Selekcja naturalna.

oznacz moderatorów

Leoplus
#7 Wielbiciel#

Gdybym był panikarzem, kupiłbym maseczkę za kilkanaście albo kilkadziesiąt złotych, zamiast za 4 złote. O selekcję się nie martw. Obserwuję ją niemal codziennie 😉

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Allegro Lokalnie nie skorzystasz z usługi Allegro Smart!.To usługa, która była tworzona z myślą o dostawie od profesjonalnych sprzedawców. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów