anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający chce bezpośredniej płatności na konto z pominięciem allegro, czy to bezpieczne?

anna_su_2006
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

anna_su_2006
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@anna_su_2006 w tym wypadku osobiście bym zrezygnował  ,..Nie wygląda to bezpiecznie , a w przypadku ogłoszenia ochrony ze strony allegro niestety nie ma .

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@anna_su_2006 Widac, że coś kręci. Zmiana jest możliwa. Kończy ogłoszenie (zamyka) i wystawia od nowa aukcję z opcją "kup teraz" Poza tym wygląda na to iż jest to sprzedaż charytatywna. Bilet kosztuje 500 zł + 75 za obsługę, czyli jest do tyłu 225 zł (dobry samarytanin, złota rybka czy jajko z niespodzianką ?)

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@anna_su_2006 Nie daj się wkręcić,napisz że kujesz ale przez Allegro.

oznacz moderatorów

anna_su_2006
#7 Wielbiciel#

Dziękuję Wam za cenne podpowiedzi!

oznacz moderatorów

ELMIXAGD_pl
#12 Orędownik#

heh.... jak tak patrzę - to są normalnie chore sytuacje na Allegro lokalnie i **piiip**.

Ja po prostu tego nie rozumiem. Na All sprzedaję od 20 lat. Na Allegro lokalnie - nic nie wystawiam - nie rozumiem tego typu aukcji. Wystawiam czasem na **piiip** - klienci przyjeżdżają odebrać osobiście. Ostatnio sprzedawałem bilet do Energylandii - heh.. Klientka chciała mi zapłacić na tel. , ja "oczy w słup" nie wiem o co chodzi, piszę do syna.. No i jakoś udało się... 

Ale straciłem na tym ponad 50 zł - lepiej mi było to sprzedać ze stratą ponad 50 zł niż zapłacić za niewykorzystany bilet za prawie 200 zł. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ELMIXAGD_pl Ty straciłeś 50 zł, a w przypadku tu poruszanym jest różnica na najtańszym dostępnym bilecie 225 zł. To tak jak Ty byś oddał biet za 25 zł. Nie dziwne ?

oznacz moderatorów