anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie otrzymał wpłaty,a ja mam potwierdzenie zapłaty

KAMILLA-81
#7 Wielbiciel#
  • Kupiłam 17.06.2023 frezarkę do paznokci i wybrałam płatność przelewem tradycyjnym. Zapłaciłam przez mBank, dane do przelewu miałam wygenerowane przez Allegro,ale sprzedający nie otrzymał wpłaty,a ja mam potwierdzenie wpłaty. Dane do przelewu były chyba z Psy i sprzedający nie otrzymał wpłaty. Jak mam odzyskać pieniądze?.
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

MikroLITY
#13 Ambasador#

Przelew tradycyjny - poprzez Allegro - idzie ok. 3-4 dni roboczych.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Co Ty opowiadasz przelew z mbanku nawet doby nie idzie. Allegro nie zaksięgowało czy coś w tym stylu. Albo jedna literka w tytule była inaczej... Nawet przekazy pocztowe prędzej wszędzie dochodzą oprócz allegro... 

Kamilla napisz tutaj niech sprawdzą Skontaktuj się z nami - Allegro Najprawdopodobniej napiszą że kasa sama wróci lub sprawdzą czemu nie wróciła, bo nawet te 4 dni już mijają... Przelew najprawdopodobniej będzie trzeba ponowić. Przynajmniej przy opóźnieniach nie słyszałam jeszcze żeby coś zaksięgowali, każą ponawiać a tamto ma wrócić skąd przyszło... 

oznacz moderatorów

MikroLITY
#13 Ambasador#

Klient wysłał mi potwierdzenie w czwartek, a Allegro zaksięgowało w poniedziałek - dlatego tak napisałem. Być może masz rację i wpłata powinna być zaksięgowana szybciej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KAMILLA-81 płatność za to zamówienie ma status "rozpoczęta" a metoda płatności to przelew tradycyjny, który może księgować się nawet do 5 dni roboczych. Jeśli w danych do przelewu znalazł się błąd, płatność się nie powiedzie, dlatego prześlij proszę potwierdzenie tego przelewu na adres spolecznosc@allegro.pl, sprawdzę to.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów