anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający to Client a zawieszone konto

MAMY ROZWIĄZANIE!
1zwierzak1
#7 Wielbiciel#

Witam, znalazłem produkt, który mnie interesuje ale sprzedający to

Client:........ i obok pisze, że konto zawieszone. Proszę mi powiedzieć o co tu chodzi? A aukcja trwa dalej z licytacja...

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Podaj link do aukcji.

Takie cuda zdarzają się na Lokalnie, ale Allegro nie chce się do tego przyznać i prosi o przykłady.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@1zwierzak1 Po zadaniu pytania o taką sytuację przed chwilą na czacie, Allegro najpierw 10 razy przekierowuje pytanie do innego działu, a potem pisze, że to niemożliwe, po wskazaniu przykładu informuje tylko o zgłoszeniu sprawy do działu bezpieczeństwa, a takich przykładów jest wiele i trwa to od miesięcy. Allegro udaje, że o tym nie wie.

oznacz moderatorów
1zwierzak1
#7 Wielbiciel#

Dzięki za zainteresowanie, omijam szerokim łukiem, ale są tacy co nie sprawdzą... Tutaj już 2 licytuje...

oznacz moderatorów
1zwierzak1
#7 Wielbiciel#

To myślę, że allegro powinno się takimi rzeczami chyba zająć? Tutaj licytacja trwa dalej...

oznacz moderatorów
1zwierzak1
#7 Wielbiciel#

OO widze, że już nie ma tegoo... Usunęli chyba

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@1zwierzak1 usunęli, bo zostało zgłoszone, ale były tu już wielokrotnie podawane podobne przykłady przed kilkoma miesiącami i nikt nie usuwał takich ofert, ponieważ nikt ich nie zgłaszał, a informacje tu podane nie wystarczą, choć forum jest czytane przez pracowników Allegro. Takich ofert jest mnóstwo, prawdopodobnie jest to błąd systemowy, w wyniku którego zawieszenie konta nie powoduje blokady wystawiania na Lokalnie lub nie powoduje usunięcia ofert już wystawionych na Lokalnie. Dziwne, że coś takiego umknęło zespołowi Allegro.

oznacz moderatorów