anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający w dyskusji grozi mi pozwem za nazwanie go oszustem, co teraz?

MAMY ROZWIĄZANIE!
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

"Proszę też zauważyć ile osób u niego kupiło i zostało w ten sam sposób oszukane, nikt nie założył mu dyskusji? Allegro ma w nosie takich oszustów?" Gość po takiej wiadomości w dyskusji straszy mnie sądami, co mam zrobić?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
kostas11
#21 Demiurg#

@bodzio139595 co gdzie ??? skąd wiesz ile ma dyskusji, przecież to nie jest dostępne ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#
Dałem tam pytajnik
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@bodzio139595 

Ale jaki gość? O co kaman? Chodzi Ci o sprawę z grudnia 2021?

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Nie, chodzi świeży zakup. Miał ktoś już taką sytuację z nazwaniem kogoś oszustem w taki sposób, grozi mi coś?

 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bodzio139595 oczywiście, masz wyrok sądu że zostałeś oszukany, to czemu nazywasz tak kogo kolwiek ?

A to czy tylko starszy a czy pójdzie do sądu to zobaczysz z czasem i sąd rozstrzygnie kto wygra 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@bodzio139595  Ja nie wiem czy Ty sobie zdajesz sprawę ale my tej dyskusji nie widzimy 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bodzio139595 w prowadzonej dyskusji poproś o pomoc pracownika Allegro. Rozumiem zdenerwowanie, jednak powstrzymałabym się od rzucania inwektyw pod adresem rozmówcy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Jeszcze nie mogę poprosić o pomoc

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@bodzio139595  napisał(a):

"Allegro ma w nosie takich oszustów?" 


Ale jesteś pewien, że sprzedawca został skazany prawomocnym wyrokiem sądu z Art 286 KK? 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Tak za publiczne nazwanie kogoś oszustem to ci grozi pozew o zniesławienie z kc i miminum pokrycie kosztów sądowych a pewnie i odszkodowanie zapłacisz. Puki ktoś nie jest prawomocnie skazany z art 286 kk za oszustwo to nie wolno ci użyć pod jego adresem tego słowa a jak jeszcze negatyw walniesz to cię sprzedawca na pewno poda do sądu za nazywanie oszustem w dyskusji przy osobie trzeciej patrz konsultant allegro 

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Tylko to jest w dyskusji, nigdzie indziej. No cóż, zobaczymy jak to się potoczy

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Czy zamknięcie dyskusji, coś zmieni? Dodam że nie była proszona pomoc moderatora

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bodzio139595 nic nie zmieni 🙂 było myśleć wcześniej 🙂 dostęp do dyskusji będzie zawsze tyle że zamkniesz i nie będziesz mógł w niej pisać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Mhm zostałem oszukany, więc trochę może i zareagowałem pochopnie 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Nie wiem coś ty tam nawywijał ale jak zakup jest świeży od sprzedawcy firmy to masz 14 dni na odstąpienie z art 27 ustawy konsumenckiej jak towar cały to zwróć poczekaj na kasę i siedź już cicho bo wojowaniem ino pogorszysz

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Tu akurat chodzi o zakup waluty w wirtualnej grze, w tej grze np 20m to jest 20milionow i ja załóżmy te 20m wysyłałem mu pieniądze a on mi zamiast wysłać taką kwotę wysłał pieniądze, o wartości praktycznie zerowej, bo zekomo było to napisane w aukcji 

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

I chodziło mu, że sprzedaje 20monet a nie milionów 

oznacz moderatorów
bodzio139595
#9 Pomysłodawca#

Już mi nie chodzi tyle o te pi nowsze, bo to 20zl

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

@bodzio139595 daj linka do aukcji

oznacz moderatorów