anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający wystawia oferty, których nie posiada

MAMY ROZWIĄZANIE!
BMITNETWORK
#9 Pomysłodawca#

Discord: ccv#6531
📃 Steam: 974824547

 

takie dane podaje w opisach i "sprzedaje" rzeczy ktorch nie ma. glownie konta gier albo klucze do gier, przekret na blika. Klonuje ciągle konta, nie wiem jak dlugo ten proceder trwa.

dzis znow jest https://allegrolokalnie.pl/oferta/wwe-2k22-klucz-kod-gift-steam

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
BMITNETWORK
#9 Pomysłodawca#

to bardzo żle ze allegro toleruje oszusta i złodziej który nie tylko łamie sam regulamin wystawionymi aukcjami w ktorych opisuje wlasciwie cały proceder sprzedaży po za tym system i je na dodatek wspiera. Naganna postawa i rażący brak kompetencji pracowników allegro ktory bedzie czekąc az kogos okradnie no i wtedy zareaguje. Tragedia.

oznacz moderatorów
BMITNETWORK
#9 Pomysłodawca#

nic to nie okrada dalej ludzi wprost i bez żadnego wstydu na oczach pracowników allegro, ani z tego prowizji nie maja bo nawet nie pośrednicza w tej transakcji a nie czekaj pośrednicza bo daja mu zilone swietło  to oszustwa. nic to rece mi opadały. Niech kradnie dalej, nie bede sie wiecej tym zajmować. Reszta w rekach sadu i policji.

oznacz moderatorów
cichy2100
#7 Wielbiciel#

Witam, koleżka z opisów nadal działa, dzisiaj ja się na niego naciąłem i zgłosiłem oszustwo. 

Tym razem z konta: steamcheap

Ale również jego konta to:

FFVkeys

XenoXik

Jak i pewnie znacznie więcej bo to tylko konta ze sprzedażą jednej gry....

 

 

 

oznacz moderatorów
szczablik86
#1 Nowicjusz#

GOŚCIU działa także na **piiip**.

UWAŻAJCIE - zgłosiłem już cwaniaka

 

KONTO - maciejkarbowski04

 

 

oznacz moderatorów
Mar_1910
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj pojawil się na **piiip** i prosi o kontakt na discord. Nie skorzystałem, ale dzięki za ten wątek... 

FFVkeys#3703

oznacz moderatorów
BMITNETWORK
#9 Pomysłodawca#

patologiczny złodziej. Życie mu odda, tacy ludzie bardzo źle kończą.

oznacz moderatorów