anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca nie określił w opisie czy przedmiot działa

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:118216913
#7 Wielbiciel#

Witam, otóż interesuje mnie replika na allegro lokalnie, ale sprzedający nie określił jasno w opisie że produkt jest sprawny tylko napisał że "Brak akumulatora sprawił, że nie jestem w stanie stestować samego karabinku", i czy jeśli po zakupie okazało by się że replika nie jest sprawna, to czy mogę założyć dyskusje i domagać się zwrotu środków?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

nie , prywatny sprzedawca napisał wszystko co wie na temat produktu , od ciebie zależy czy informacje są dla Ciebie wystarczające czy nie , jeśli nie są nie zawieraj transakcji .

oznacz moderatorów
glenmoranghie
#14 Krzewiciel#

Z doświadczenia, "nietestowany" bardzo często oznacza "wiem że nie działa, ale napiszę że nietestowane żeby się szybciej sprzedało/wylicytowało za wyższą kwotę".

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:118216913 Nie napisał wszystkiego, zawsze możesz reklamować.

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

Możesz reklamaować o sposobie rozstrzygnięcia reklamacji decyduje sprzedawca

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:118216913 Nie słuchaj kiciusia > on Cię popuszcza do bezsensownej awantury > przedmiot jest opisany prawidłowo > jak można sprawdzić coś, co nie posiada baterii > to tak jak byś chciał przejechać się samochodem bez wlania benzyny, aby sprawdzić jak jeździ😀 > reklamować możesz, ale na bank sprzedawca odrzuci reklamację powołując się na zapis w ofercie > takie zapisy są bardzo częste w rożnych ofertach > Allegro nie robi z tego problemu > po prostu czasami nie ma fizycznej możliwości sprawdzenia > sprzęt może być sprawny, ale nie musi > kupujesz na własne ryzyko

oznacz moderatorów