anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Strona, której szukasz nie istnieje błąd 404

BART173
#7 Wielbiciel#

Witam

21 marca 2024 dokonałem zakupu

https://allegrolokalnie.pl/o/oferta/zegarek-garmin-fenix-6x-pro-ymk

Niestety po zakupie i dokonaniu wpłaty poprzez BLIK pod tym linkiem wyświetla się tytułowe "Strona, której szukasz nie istnieje błąd 404". 22 marca pisałem do sprzedającego kiedy mogę liczyć na wysyłkę niestety jak na razie brak odpowiedzi. Rozumiem że konto sprzedającego z jakiegoś powodu zostało zablokowane lub usunął on ofertę. W związku z tym czy mógłbym prosić  moderatorów o sprawdzenie i jakąś podpowiedź w tej sprawie.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Monika__L
#16 Inspirator#

bo to nie jest prawdziwa strona allegro. Widać po wyglądzie linku

ktos ci go podeslal a nie wyszukiwałeś samodzielnie?

to oszustwo. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Monika__L Ten fragment z /o/ jest faktycznie dziwny ale generalnie link wygląda ok. 

oznacz moderatorów

BART173
#7 Wielbiciel#

Produkt wyświetlił się standardowo po wpisaniu razy w wyszukiwarce allego nikt mi go nie podesłał.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BART173 proste do zweryfikowania. Masz zakup w zakładce kupione (lokalnie)? Masz możliwość zgłosić problem z zakupem(dyskusja)?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BART173 swój zakup znajdziesz w tej zakładce na Allegro Lokalnie, ale konto tego sprzedającego jest w tej chwili zablokowane, dlatego rozpocznij proszę od rozpoczęcia dyskusji z nim tutaj. Sprzedający będzie miał 24 godziny na odniesienie się do sprawy (czasu nie liczymy w weekendy i święta), a jeśli tego nie zrobi, będziesz mógł poprosić nasz zespół o wsparcie. Dokonałeś zakupu na Allegro Lokalnie, więc możesz być spokojny, nie zostawimy Cię bez pomocy. Jeśli nie otrzymasz towaru, nasz pracownik skieruje Cię do wypełnienia wniosku w ramach Allegro Protect.

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów