anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestie do funkcjonowania portalu

Antek-L
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry.
Chodzi np.
- na liście "Obserwowane oferty" przy ofertach brak informacji kto wystawia ofertę (nazwa sprzedającego) według mnie przydatna informacja, gdyż na samej liście widać ile przedmiotów jest od jednego sprzedającego. W chwili obecnej aby to sprawdzić trzeba wejść w aukcje.
- drugi temat to brak informacji o lokalizacji danego przedmiotu po wyszukaniu. Jeszcze niedawno po wyszukaniu przedmiotu i najechaniu na ofertę myszką (bez wchodzenia w aukcje) pojawiał się informacja: nazwa sprzedawcy, więcej zdjęć, koszt dostawy i kiedyś była podana miejscowość. Teraz brakuje tej informacji. Osobiście dla mnie jest to uciążliwe szukając czegoś w okolicy, wybierając województwo muszę wchodzić w każdą aukcję i sprawdzać dokładną lokalizację. Wcześniej wystarczyło najechać na aukcję po wyszukaniu.
- tak samo czemu zostało zlikwidowane wyszukiwanie w promieniu iluś kilometrów od danej miejscowości ? Też była to przydatna opcja.
Uważam, że wszystkie poruszone tematy usprawniałyby używanie portalu. Trochę w złym kierunku Allegro zmierza, wygląda to tak jakby na siłę zmuszali użytkownika do wchodzenia na aukcje, nawet te niechciane.

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0