anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon na raty z Plusa

Glaca94Wro
#7 Wielbiciel#

Jak się ma sprawa z kupnem telefonu z sieci plus na raty? Sprzedający w wiadomości napisał że brał telefon z sieci na raty, w opisie nie ma takiej informacji. Dopisał rowniez w wiadomości ze wyślę oświadczenie o spłacaniu rat. Czy jeżeli sprzedającemu odwidzi się spalacanie a telefon zostanie zablokowany to czy mam szanse jakiekolwiek na zwrot? Sprzedający osoba prywatna na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Takiego telefonu nie wolno sprzedawać. chcesz mieć problemy to kup.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jesli w momencie zakupu nie wiedziales ze telefon ma wade prawna to ta umowa kupna sprzedazy jest niewazna ty zwracasz telefon on kase

oznacz moderatorów

Glaca94Wro
#7 Wielbiciel#

W ogłoszeniu nie ma zdjęć oraz żadnego opisu. W wiadomości prywatnej zapytałem sprzedającego gdzie kupił telefon. W odpowiedzi otrzymałem że na raty w plusie ale zaznaczył że napiszę oświadczenie o spłacaniu rat. Dlatego pytam czy jeżeli nie będzie spłacał rat to czy mogę skorzystać z pomocy allegro tudzież rękojmi.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak jeszcze nie kupiles a juz wiesz ze telefon jest na raty to nie swiadomie zakupisz telefon na raty czyli z wada prawna to nie mozesz tej wady  reklamowac

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Sprawa się ma tak - właścicielem urządzenia jest sieć plus.
Nie kupuj takiego telefonu. 


oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Glaca94Wro Nie kupuj jak Ci napisałem, same problemy  - nie jesteś właścicielem, mogą Ci zablokować telefon i walka o odzyskanie czegokolwiek.

oznacz moderatorów

Glaca94Wro
#7 Wielbiciel#

Dobra, dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów