anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Towar inny niż na zdjęciach oferty

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem towar sugerujac sie wstawionym zdjęciem - otrzymałem calkiem coś innego. Zwróciłem uwagę sprzedawcy sugerujac niezgodności i otrzymalem odpowiedź iż towar jest zgodny z opisem a zdjecie wstawione poglądowe. Zgodziłbym się z nim gdyby był zamieszczony opis sugerujacy informację o poglądowym zdjeciu odbiegającym całkowicie od rzeczywistego wygladu zakupionego towaru. Brak kontaktu - brak odpowiedzi i dlatego łączę sie z sugestią innych kupujacych aby była możliwość oceny sprzedającego , co innym ułatwiło by podjęcie decyzji o zawrciu transakcji.  Brak ochrony kupującego to problem który umożliwia sprzedajacemu naginanie faktów i wprowadzanie w błąd bez konsekwecji. No cóż tam gdzie chodzi o pieniądze kończy się uczciwość.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Jonavalon Przecież możesz wystawić komentarz sprzedającemu. 

oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób bo nie widzę takiej możliwosci

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Jonavalon A dlaczego nie składasz reklamacji na niezgodność towaru z ofertą, agdzie kupiłeś na zwykłym Allegro czy na Allegro Lokalne?

oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tam nie ma komentarzy, otwórz dyskusję, tam musi odpowiedzieć w ciągu 24godz, tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc - skorzystałem z linka

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Jonavalon  Przecież masz możliwość zwrotu przedmiotu,  a jesli nawet nie ma takiej opcji  to znajdujesz swój zakup na liście zakupów i klikasz "Zgłoś problem..."  Tam piszesz co ci się nie podoba czyli zgłaszasz reklamację.  Sprzedający ma obowiazek  odpowiedzieć na zarzuty, i rozwiązać problem, jeśli nie to  prosisz o pomoc pracownika Allegro.

Jeśli dalej będą problemy napisz tutaj, zawsze ktoś pomoże.

oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Przecież wyraźnie opisałem i napisałem że mnie wystawił do wiatru. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Jonavalon jeśli otrzymałeś przedmiot niezgodny z ofertą to złóż reklamację, sprzedający nawet na Allegro Lokalnie musi ją rozpatrzyć. W razie trudności, załóż proszę dyskusję

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Czekam jeszcze 24h - a nuż się coś zmieni i odezwie się sprzedajacy chcąc rozwiazać problem. 

oznacz moderatorów

Jonavalon
#7 Wielbiciel#

Przepraszam - przeoczyłem najważniejsze - zakup Allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów