anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

uregulowanie rachunku

tera49
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@tera49 Ciężkie.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@tera49  Używając interpunkcji ułatwisz nam zrozumienie problemu.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tera49 Etykiety nie służą do wpisywania w nie treści posta😱

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Patryk0701_0-1596048893389.gif

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@tera49 Tera to my nie rozumiemy.

oznacz moderatorów

tera49
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to ze dostałam wiadomość oplac rachunek czyli zapłacić prowizje allegro i wchodząc bezpośrednio na bank zrobić przelew automatycznie tak nagle wyskakuje całkiem inny nr konta allegro to pytanie brzmi czy przelew do allegro dojdzie ? Czy mam.go zrobić ręcznie tak jak bym wpłacając pieniądze osobie prywatnej wpisując jej dane z nr konta bo jak zrobię z automatu zapłać to może nie przejść i co wtedy zawsze płaciła bezpośrednio jak to teraz zrobić ??

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tera49 JEŚLI ROBISZ ZWYKŁY PRZELEW Z KONTA NA KONTO WPISUJESZ NR RACUNKU Z FASKTURY . WYKONUJĄC PRZELEW ON-LINE POKAZUJE CI SIĘ NR RACH . PAYU , KTÓRE PRZEKIEROWUJE ŚRODKI NA WŁAŚCIWE KONTO .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@tera49 Ostatnio zmienił się numer konta Allegro do wpłat. Jeśli masz w banku zdefiniowany stary numer konta, to musisz go zmienić. Jeżeli płacisz szybkim przelewem, wybierasz z listy swój bank i zlecasz płatność, jeżeli robisz to inaczej, kliknij sobie "przelew tradycyjny", wtedy otrzymasz prawidłowy numer rachunku bankowego Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/rachunek-biezace-saldo-i-wplata/jak-zaplacic-za-uslugi-al...

oznacz moderatorów

tera49
#7 Wielbiciel#

No tak spisałem sobie nr rachunku co allegro wysłało i chce zrobić tak zwany rachunek szybki przelew i co kieruje mnie na bank i inny nr konta czyli trzeba wpisać ten co normalnie ręcznie ten co mi napisali i zrobić przelew a co jeśli przejdzie na konto inne niż allegro będę strata jak odzyskam może czekać aż allegro się upomnien nigdy tak nie miałam a nie ma jak się z allegro skataktowac 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tera49 Wyżej @pinsplash o coś Cię prosił, prawda?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tera49 jeśli robisz zwykly przelew - numer z faktury , on-line jest to przelew na konto payu i oni przekierowują środki na właściwe konto . Nie martw się i zrób jak Ci wygodniej 

oznacz moderatorów

tera49
#7 Wielbiciel#

Dzięki zrobię może będzie ok 

oznacz moderatorów

tera49
#7 Wielbiciel#

Super wpłata poszła dziękuję 

oznacz moderatorów

tera49
#7 Wielbiciel#

Tak jak najbardziej 

oznacz moderatorów