anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposob moge zwrocic kupiony towar na allegro lokalnie towar jest uszkodzony

Client:79165401
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem na aukcji wkrętarkę sprzedawca w opisie podał że jest sprawna w bardzodobrym stanie. Podczas sprawdzenia towaru okazuje się że nie działa i zostały uszkodzone dwa moje akumulatory których cena to 280 zł napisałem do sprzedającego że moim zdaniem wkrętarka jest uszkodzona i podczas próby uruchomienia zniszczone zostały dwa akumul i poprosiłem sprzedawcę że chce zwrócić ten produkt lecz sprzedawca nie raczył napisać ani słowa czy zgadza się na zwrot czy też nie  moim zdaniem wkrętarka jest uszkodzona i niechce ryzykować trzeciej próby uruchomienia jej gdyż obawiam się że zniszczy trzecia baterie 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:79165401 Rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia. Jeśli tego nie zrobi nasz pracownik Ci pomoże.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Reklamacje z tytułu rękojmi, jeżeli nie odpowiada to najlepiej będzie poprzez otwarcie dyskusji, masz tam pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów