anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam czy ktoś kupował już od sprzedawcy Sprzedaje Tigran (Client:113705721) na Allegro lokalnie?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Witam kupiłem po raz pierwszy na Allegro Lokalnie i mam obawy czy nie zostałem oszukany kompletnie nie znam regulaminu i przy zakupie opierałem się że jednak to Allegro. Ale pamiętam że mój brat kupił windowsa na Allegro też od oszusta i wtopił kasę. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

Ja nie kupiłem 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Magnolia__pl Skąd się biorą Twoje obawy?

oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Kupiłem perfum 1 września kurierem do dziś nie ma paczki zacząłem czytać o Allegro lokalnie opinie i mam trochę stracha że wtopiłem kasę a adres sprzedającego to jakiś blok pod Warszawą 😕 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@Magnolia__pl Sprzedający ma 7 dni na nadanie przesyłki. Jeśli minie ten czas i nie otrzymasz informacji o nadaniu przesyłki to wejdź w zakładkę MOJE ZAKUPY i przy tym zamówieniu kliknij ZGŁOŚ PROBLEM Z ZAMÓWIENIEM. 

oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

A orientujesz się czy w tym przypadku ochrania mnie POK? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Mam obawy ale nie chcę otwierać dyskusji bo jako sprzedający wiem że obniża to ocenę sprzedaży. 

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

Poczekaj aż minie regulaminowe 7 dni. Nie każdy siedzi 24/7 na Allegro, szczególnie na lokalnie. 

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

@komis-bell znam takich co śpią  z telefonem pod poduszką żeby allegro obsługiwać i na pytania odpowiadać. Ale to niedługo, zaniżają ceny i sprawdzi się scenariusz "sprzedawałem dużo na allegro i zbankrutowałem". Już im na faktury brakuje dla kontrahntów. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Otwarcie dyskusji nie obniża, po co to piszesz, to nieprawda.😁

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Magnolia__pl 

Konto na Allegro mniej niż miesiąc. Wszystkie oferty promowane. Do tego jeszcze ta branża, perfumy. Obiecaj nam, proszę że opowiesz nam dalej tą historię 🙂

oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Ok obiecuje na ten moment wczoraj wysłałem wiadomość do sprzedającego kiedy otrzymam paczkę i jakim kurierem 😄 

oznacz moderatorów
Magnolia__pl
#8 Zapaleniec#

Dziś otrzymałem przesyłkę wszystko zakończyło się ok tylko żadnego powiadomienia o kurierze lub nadaniu. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Magnolia__pl No i obeszło się bez awantury? > do czego podpuszczał nasz kiciuś.

oznacz moderatorów