anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jestem na czarnej liscie i chce byc usunieta

MAMY ROZWIĄZANIE!
Bernadetta002
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Bernadetta002 Sprzedawca Cię tam wsadził i tylko on może Cię stamtąd usunąć. Pisz do niego, przeproś za winy, obiecaj poprawę, to może Cię usunie.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
KostekMax
#10 Popularyzator#

A w ogóle gdzie to można sprawdzić że się jest u kogoś na czarnej liście?

Po drugie po co być osuniętym z CL? Skoro tam jesteś to znaczy że coś w Waszej transakcji nie zaiskrzyło i nie warto wchodzić drugi raz do tej samej rzeki.

Swoją drogą jak się ma ta Allegrowa czarna lista do kodeksu cywilnego, bo przecież jak wywalę ze swojego stacjonarnego sklepu klienta ot tak to urzędy wszelkiej maści mnie dojadą. Czyżby na Allegro te prawa nie obowiązywały? Taki dziki zachód w wersji wschodniej xD

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@KostekMax Jeżeli wejdziesz do sklepu i narozrabiasz, sprzedawca ma święte prawo Cię nie obsłużyć. Tu podobnie. Nie bez przyczyny się kogoś wsadza na CL. I żadne kodeksy nie pomogą.

Jest sens pisać i poprosić o usunięcie. Ja też kiedyś tak jednego wsadziłam. Przeprosił, skreśliłam i okazał się z czasem bardzo fajnym klientem.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Nikt Ci nie zabrania robić zakupów , Robisz zakupy jako niezarejestreowana , nie masz smarta i nie masz możliwości ocenić sprzedawcy , bo o to głównie chodzi w CL .

Szanuj czyjąś pracę i Ciebie uszanują 

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1  ja też wsadziłem, przeprosił, wpłacił 5 złotych na cele charytatywne jako zadośćuczynienie za swoje winy (nieopłacone zakupy na 500 zł) jak mu zaproponowałem, po czym wylicytował towaru za 1400 zł, nie zapłacił i wystawił negatywne komentarze 🙂

Mój okazał się nie fajnym klientem 🙂

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@PHUABIB2 No, spadłam z krzesła 🤣 😂 🤣 😂 🤣

Ula

Ula
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@KostekMax Nigdzie. Dopiero podczas licytacji widzisz, że nie możesz złożyć oferty, bo jesteś na CL danego usera.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
slawek17276
#7 Wielbiciel#

Zgadza się zostałem wciągniety na czarną listę bo wystawiłem negatywny komentarz. A wystawiłem ponieważ sprzedawca z firmy agrozam ma taki bałagan że zgubił moje zamówienie. Allegro twierdzi że za to nie może. A on upiera się że zniszczyłem jego wizerunek i może.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Bernadetta002 Załóż drugie konto Allegro i będziesz mogła tam kupić bez żadnych przeprosin i ukłonów w pas. Sprzedawcy często wpisują na listę za wystawienie zasłużonego negatywnego komentarza, za odstąpienie od umowy, za niewygodne pytanie przed zakupem itp.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

i tym sposobem nowe konto trafi na CL   ..... gwarantuję

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Sprzedawcy wpisują na CL także za brak wpłaty i brak kontaktu po zakupie. Za zepsute aukcje. Nasza autorka dobrze wie, za co tam trafiła 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Zwyczajnie się dogadaj tak po prostu uczciwie , wszędzie są ludzie .....😃

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Bernadetta002 Czy tylko jeden  sprzedawca ma te artykuły ???

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

@LEW433  dokładnie to samo piszę klientom z CL, kiedy pytają, dlaczego nie mogą kupić bo są na CL.

Nie tylko ja mam to w sprzedaży, proszę szukać u innych sprzedawców. Jest taki wybór na Allegro, że bez trudu się znajdzie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

🤑🤑🤑

oznacz moderatorów
PHUABIB2
#12 Orędownik#

@LEW433  ale ostatnio miałem przypadek z czarnej listy, klient który nie zapłacił w 2017 roku za zakupy  pyta, dlaczego jest na czarnej liście.

Więc mu piszę, że za nieopłacone zakupy z 2017 i żegnam, a on mi na to, że ma prawo nie płacić za zakupy a moje obrażanie się na niego że nie zapłacił to dziecinada, bo dzisiaj by kupił i zapłacił, ale jak nie chcę zarobić to moja sprawa.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@PHUABIB2 No i dobrze niech idzie sobie kupić od kogoś innego

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Przez 14 lat uzbierało mi się 10 wpisów i tylko 1 za negatywa. Pani kupiła czarny kamień (taki był w opisie i na zdjęciach), a wystawiła negatywa bo chciała biały. Jakaś krewna prezesa chyba.

Większość za niepłacenie. Jestem cierpliwy. Przypominam po 10-14 dniach i czekam jeszcze 3 dni. Tu, totalny brak reakcji.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@akcesoria-net-pl Mnie się takich nieszczęśników nazbierało ze dwudziestu. Za negatywa nikt nie siedzi, bo nikt mi nie wystawił 😀

Ula

Ula
oznacz moderatorów