anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, sprzedałem kolumny na allegro lokalnie, mam wplatę od kupujacego lecz nie mogę wypalacic kasy

Client:63412214
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem kolumny na allegro lokalnie, mam wplatę od kupujacego lecz nie mogę wypalacic pieniedzy.

Dodałem konto bankowe i po 5 dniach dostalem mail, ze musze dodac skan dowodu osobistego, bo inaczej nie moge wypalcic pieniedzy... wtakim razie chce zwrocic sprzedajacemu pieniadze i zrezygnowac ze sprzedazy kup teraz. Co moge zrobic?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:63412214 Nic, środki musisz oddać na konto wskazane przez kupującego. Tej kasy nie wypłacisz, musisz zrobić aktywację konta do wypłat, należy to robić wcześniej przed sprzedaniem, możesz zasłonić PESEL i nr. dowodu osobistego.

oznacz moderatorów

Client:63412214
#7 Wielbiciel#

To jesli bede mial wazny dowod za 4 tygodnie dopiero to z czego ja mu oddam te pieniadze?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Musisz dogadać się z kupującym, możesz mieć problemy jeżeli kupujący otworzy dyskusję później złoży wniosek do POK, Allegro może Ci zablokować konto.

oznacz moderatorów

Client:63412214
#7 Wielbiciel#

czyli lepiej wyslac te kolumny i poczekac na aktywacje miesac? to allegro jest.... jak bym wiedzial ze tak bedzie to bym to olal 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli kupujący chce te kolumny to oczywiście należy mu je wysłać, wiesz także że od sprzedającego prywatnego nie przysługuje prawo zwrotu towaru przez kupującego, chyba że sprzedający się na to zgodzi, kupujący ma tylko rękojmię reklamacje.

oznacz moderatorów