anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wpłata nie doszła do sprzedającego?

tomikitwo
#7 Wielbiciel#

Wygrałem na licytację na allegro lokalnie i dokonałem płatności poprzez wpłatę szybki przelew z Pekao S.A. Niestety już od kilku godzin nie otrzymałem potwierdzenia iż zapłata dotarła do sprzedawcy. Pieniądze z konta pobrało ¯\_(ツ)_/¯ Ile to może trwać?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Do końca następnego dnia roboczego.

oznacz moderatorów

tomikitwo
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, nie wiedziałem, że na Allegro Lokalnie tyle to może trwać, bo pierwszy raz płaciłem tam "szybkim" przelewem. 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tomikitwo Gdy ostatnio płaciłem kartą na AL, to wpłata doszła praktycznie od razu.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere Tak jest normalnie ale może trwać jak napisałem.

oznacz moderatorów

tomikitwo
#7 Wielbiciel#

Ja też płaciłem karta kilkakrotnie na AL i miałem potwierdzenie zapłaty od razu. Pierwszy raz dzisiaj użyłem szybkiego przelewu i do tej pory nie mam potwierdzenia mojej zapłaty, ale support Allegro odpisał mi, ze moja wpłata już jest u sprzedawcy.... 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@tomikitwo Może mejl wpadł do spamu?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak tak napisali to tak jest, sprzedawca nie widzi?

oznacz moderatorów

tomikitwo
#7 Wielbiciel#

Nie kontaktował się ze mną, więc mam nadzieję że otrzymał zaplate. 

 

Od supportu dostałem taką wiadomość 

 

Sprawdziłam Pana zakup i widzę, że płatność jest już zaksięgowana. Środki zostały przekazane do dyspozycji Sprzedającego.

Dodatkowo sprawdziłam wysłane do Pana powiadomienia i faktycznie nie ma wiadomości o przekazaniu środków do Sprzedającego.

Myślę, że jest to chwilowe opóźnienie w wysyłaniu powiadomień. Jeżeli do jutra Pan nie otrzyma maila z informacją o zakończonej płatności, proszę ponownie do mnie napisać.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I tak zrób, oby sprzedający nie kręcił, bo coś tu jest na rzeczy.

oznacz moderatorów

tomikitwo
#7 Wielbiciel#

@LEW433 trafiłeś w punkt, sprzedawca kręci i nie chce wysłać towaru. Przynajmniej chce oddać pieniądze 😕

Masakra z tym allegro Lokalnie 

oznacz moderatorów