anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyczuwam oszustwo

Client:105397055
#2 Obserwator#

Witam chciałem kupić telefon w korzystnej cenie jak na używany. Znalazłem licytację i napisałem do gościa. Widziałem że licytowało 25 osób więc pomyślałem że napiszę do gościa i wylicytuje ten telefon. Na początku było miło pisał że jak tylko ustawię swoją cenę usunie licytację i będę mógł zakupić przedmiot. Kupiłem i od kliku dni typ nawet nie nadał paczki dodatkowo nie odpisuje dopiero jak zacząłem dyskusje i allegro wysłało e-mail że jak się gościu nie ogarnie to będą wstanie pomóc po minucie gościu się ocknął i zaczął mnie przepraszać i mówić że ma dużo spraw poza miastem i wyślę jutro. Pisze że ma mi zwrócić kasę a on udaje głupiego. Co mam zrobić żeby ten żałosny typ mi oddał kasę?? Z góry dzięki za poradę 🙂

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Masz tu zakup:https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/kupione Mi wygląda na zakup poza Allegro, więc tu pomocy nie uzyskasz, Policja.

oznacz moderatorów

Client:105397055
#2 Obserwator#

Zakupiłem na allegro lokalnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz zakup więc dyskusja rozwiąże problem, spokojnie, masz pomoc Allegro, nie wyśle otrzymasz rekompensatę z Allegro Protect.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:105397055  Na tym etapie dyskusji jest zbyt wcześnie żeby mówić o zwrocie kasy. On jest osobą prywatną nie możesz więc bez jego zgody  odstąpić od umowy zakupu.  O zwrocie pieniędzy można będzie mówić dopiero jeśli  nie wywiąże się z umowy w określonym czasie i nie wyśle telefonu.  Na razie czekaj na paczkę i pisz tutaj jeśli będą kłopoty.

Gdyby on był  firmą  mógłbyś  zrezygnować z zakupu w każdej chwili

oznacz moderatorów