anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygrałam w loterii Żywca bon, gdzie/jak mogę go realizować/odebrać?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Aneta13210
#8 Zapaleniec#

Wygrałam bon z loterią Żywca i nie mogę znaleźć strony gdzie mogę go zrealizować. Wcześniej widziałam ikonkę natomiast teraz znikła. Poproszę o link czy odpowiedź jak mam go odebrać?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Daj adres. Prześlę browarka🤣

oznacz moderatorów
Aneta13210
#8 Zapaleniec#

To są monety natomiast ja mam bon🙂

oznacz moderatorów
Aneta13210
#8 Zapaleniec#

@xyz96 To są monety natomiast ja mam bon🙂

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@Aneta13210 

Raczej masz kartę podarunkową, a nie bon.

Kartę podarunkową wykorzystasz przed finalizacją transakcji (“Kup Teraz”, zakupy przez koszyk, licytacje).  Po tym jak wybierzesz opcję dostawy i płatności, zaznacz opcję “Masz kod lub kartę podarunkową?”, wpisz kod Twojej karty i zatwierdź. Kwota do zapłaty zostanie obniżona o wartość karty.

https://allegro.pl/lokalnie/zywiec-loteria#jak-moge-wykorzystac-karte-podarunkowa-

oznacz moderatorów
Client:47295977
#11 Animator#

@Aneta13210  Też wygrałam bon i kod wpisuje się w czasie zakupów, na dole strony w pozycji Płać mniej.

Odpowiedź oznaczona jako rozwiązanie nie jest właściwa, tym bardziej, że autorka wątku pisze wyraźnie, że nie chodzi o monety.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Można prosić o wyjaśnienie jak to jest z tymi bonami, bo są sprzeczności: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

Bony to tak mi się kojarzą z młodości. Ku przestrodze.kartki-.jpg

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Aneta13210,w tej promocji można było wymieniać jedynie kody na Monety, które następnie się odbierało. Możesz doprecyzować, skąd otrzymałaś bon?

Aby skorzystać z loterii wystarczy, że wpiszesz kod tutaj i go zatwierdzisz. Należy być zalogowanym na Allegro.

Następnie musisz odebrać Monety. Aby to zrobić, wybierz [Odbierz] w zakładce Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety. 

Użycie karty podarunkowej opisali @sophie-bunny oraz @Client:47295977

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Aneta13210
#8 Zapaleniec#

@mr_oma już wszystko jest wyjaśnione powyżej, jak również w moim pytaniu, odpowiedź została udzielona, dziękuję wszystkim. 

oznacz moderatorów