anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie produktu na 10 dni.

Klucze-Marex
#7 Wielbiciel#

Witam, czy po upływie wyróżnienia produktu, samo się dezaktywuję, czy allegro naliczy kolejną opłatę za 10 dni? Skorzystałem z promocji wyróżnienia za 1 zł, jeśli jest to istotne.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

A3dam
#19 Nestor#


https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/oplaty-i-cenniki/sposob-naliczania-oplat-za-opcje-promowa...

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Klucze-Marex
#7 Wielbiciel#

Szukam osoby, która mi to wytłumaczy, a nie przekieruje do innego artykułu.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Dopóki nie wyłączysz (natychmiast lub na koniec opłaconego z góry okresu) to opłaty będą się wznawiać. Czy codziennie czy co 10 dni - to zależy od rodzaju wyróżnienia

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

Kiedy naliczamy opłaty

Pierwszą opłatę naliczmy z góry za pierwszy cykl w chwili, gdy włączysz promowanie. Opłatę za kolejny cykl naliczymy, jeśli oferta będzie aktywna:

  • po 1 dniu – w przypadku Wyróżnienia Elastycznego i Pakietu Promo
  • po 10 dniach – w przypadku Wyróżnienia i Promowania na stronie działu.


    Co zrobić, aby opłata za promowanie nie naliczyła się w kolejnym cyklu

    Aby opłata za promowanie nie naliczyła się w kolejnym cyklu, wyłącz promowanie w ofercie. Możesz to zrobić natychmiast lub zaplanować jego wyłączenie z końcem bieżącego cyklu naliczania opłat. Zrobisz to poprzez edycję oferty lub bezpośrednio w zakładce Moje oferty.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów