anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana możliwość wysłania wiadomości

MAMY ROZWIĄZANIE!
AdrianL1996
#7 Wielbiciel#

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z ograniczoną możliwością wysyłania wiadomości z zapytaniem do sprzedającego. Podejrzewam że chodzi o to że często przekazywałem dane do sprzedanych kont w grach poprzez wiadomości do przedającego i system wyłapał to jako spam lub próby wyłudzenia. Gdzie mam zgłosić prośbę o odblokowanie możliwości kontaktu poprzez czat.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AdrianL1996, czy przy próbie wysłania wiadomości widzisz jakiś komunikat? Jeśli tak, załącz, proszę jego zrzut ekranu.

Sprawdź też, czy problem występuje na innych przeglądarkach (po ich wyczyszczeniu) oraz w trybie incognito.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
AdrianL1996
#7 Wielbiciel#

Zrzut ekranu (37).png

oznacz moderatorów
AdrianL1996
#7 Wielbiciel#

Od kilku tygodni pokazuje się taki komunikat, wcześniej to był komunikat "wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości" próbowałem zmieniać przeglądarki wraz z czyszczeniem ciasteczek i całej reszty, ten sam komunikat występuje również na telefonie w trybie wersji komputerowej natomiast gdy próbuję na telefonie napisać do przedającego naciskając w przycisk "napisz wiadomość" przenosi Mnie na stronę główną allegro/allegro lokalnie.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@AdrianL1996, sprawdź teraz. 🙂  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
DavePiter
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry chciałem kupić sobie gogle na narty  i zapytać Usera o rozmiar ale widzę że mam jakieś dziwne wiadomości na moim koncie, to nie ja pisałem może jakiś bot i mam zablokowane wysyłanie wiadomości czy mogę to jakoś odblokować u siebie ? 
Dziękuję za pomoc ! 🙂 i cz da sie jakoś zabezpieczyć ten czat żeby boty nie mogły pisać za mnie ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavePiter możesz już wysyłać wiadomości na czacie Allegro Lokalnie 🙂 
Czy możesz przesłać zrzut wiadomości bota, które masz na myśli? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
DavePiter
#1 Nowicjusz#

Zrzut ekranu 2023-01-3 o 14.56.09.png

Dzięki,

tego typu jest ich trochę to nie ja piałem nie wiem skąd się wzięły 1 raz to widzę bo pierwszy raz od miesięcy korzystam z allegro lokalnie z czatu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DavePiter na Twoim koncie doszło do włamania i stąd te wiadomości, których nie rozpoznajesz. Wysyłaliśmy do Ciebie informacje w tej sprawie m.in. 27 kwietnia i 6 maja. Zabezpieczyliśmy już wtedy Twoje konto, więc możesz jeszcze dla bezpieczeństwa zmienić hasło i (jeśli jeszcze nie masz tej opcji aktywnej) włączyć dwustopniowe logowanie
Niestety nie ma możliwości usunięcia tych wiadomości z czatu Allegro Lokalnie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów