anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona paczka allegro lokalnie

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry. Mam problem z paczką 22 .11 zamówiłam towar z allegro lokalnie z dostawą do allegro one. Od 23.11 paczka została odebrana przez kuriera ale do tej pory jej nie ma. Czy allegro zwróci mi pieniądze ? Bo do tej pory cały czas mnie odsyłali i odrzucali wszelkie prośby o zwrot gotówki tłumacząc się tym że musi minąć 30dni. 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@karciaaaa93 Czy mogę prosić o numer tej paczki? 🙂 

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@karciaaaa93 Bardzo dziękuję. Zweryfikujemy tę sytuację i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią mejlowo. 

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

@ko_alka  ok dziękuje 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@karciaaaa93 I co się zmieniło?

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

@ko_alka A0007NZQ29

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

LEW433_0-1703597136151.png

 

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

@LEW433 to był listopad. Mamy grudzień 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

30dni to czas na odpowiedź w sprawie złożenia reklamacji ale jak sprzedający wysłał i ma na to dowód to na kupującego przechodzi śledzenie i reklamacja u przewoźnika który w założeniu ma odrzucenie reklamacji.

oznacz moderatorów

karciaaaa93
#8 Zapaleniec#

Nie może być tak ze zostaje bez pieniędzy i bez towaru.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

No przecież to one. Pewnie w styczniu wypłynie z czarnej dziury. Chcesz szybko i prawie bezproblemowo bierzesz inpost. Chcesz zagrać w loterie bierzesz one xD.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

zgłaszasz reklamację i wniosek o rekompensatę do allegro one i allegro niech ci oddają za to co zgubili. Od prywatnego sprzedawcy nic nie uzyskasz zgodnie z prawem ryzyko utraty i uszkodzenia przeszło na ciebie w momencie wydania paczki przewoźnikowi przez sprzedawcę. @karciaaaa93 

oznacz moderatorów