anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zaginiona wpłata

Eurotrans68
#7 Wielbiciel#

Witam, zakupiłem model 21.04.20. na allegro lokalnie wybrałem sposób zapłaty " przelew tradycyjny" , wpłaciłem należność 24.04.20. Nagle dowiaduję się że nie zapłaciłem w terminie i przedmiot został wystawiony ponownie. Zgłosiłem temat Allegro i cisza ! Gdzie są moje pieniądze ? Posiadam potwierdzenia : zakupu, przelewu oraz wskazane przez Allegro konto Payu . Kto ukradł kasę ? Brak możliwości reklamacji - bo nie figuruje w zestawieniu zakupów. Dlaczego administrator milczy ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Z jednej strony wpłaty przelewem tradycyjnym przez Allegro Finanse idą wyjątkowo wolno, z drugiej strony po 5 dniach od zakupu na Lokalnie, o ile nie ma wpłaty, transakcję uważa się za niezawartą i oferta się automatycznie wznawia. Z trzeciej strony wpłata przelewem tradycyjnym przez AF powinna zostać odnotowana i przedmiot powinien być Twój, niezależnie jak długo będą szły pieniądze. Oto łamigłówka!

Być może przy kopiowaniu danych do przelewu zrobiłeś jakiś błąd i wpłata nie została zaksięgowana, wychwycona przez system - wtedy pieniądze wrócą na Twoje saldo Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Eurotrans68 napisz do nas w tej sprawie tu.

Dobrego dnia 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów