anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup na Allegro Lokalnie

Client:101157681
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry mam problem z sprzedającym Paweł(AlHapone) kupiłem u niego kartę graficzną Rtx 4070 od suite edition 12gb kartę kupiłem 3 dni temu i właśnie dowiedziałem się że sprzedający jest możliwym oszustem wie ktoś czy jest on nim faktycznie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:101157681 Cześć. Jeśli masz jakieś obawy, to warto założyć sprzedającemu dyskusję. W razie problemów pracownik Allegro pomoże Ci rozwiązać problem. 🙂 

oznacz moderatorów

Client:121116971
#7 Wielbiciel#

Problem tkrwi w tym że sprzedawać prosił o przelew w ofercie nie było możliwość kup teraz a wtedy nie ma możliwość założenia sprzedawcy dyskusji czy jest możliwy inny sposób na założenie sprzedawcy dyskusji 

 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:121116971 zakup poza systemem allegro..

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Jeśli to było zwykłe ogłoszenie i nie zakupiłeś poprzez kliknięcie KUP TERAZ a jedynie dogadałeś się ze sprzedającym i wykonałeś przelew poza allegro to niestety ale nie zostaje Ci nic innego niż zgłoszenie sprawy na policję. 
Na pomoc Allegro w tym wypadku nie masz co liczyć. 

oznacz moderatorów

ayo80
Moderatorka
Moderatorka

@Client:101157681 @Client:121116971 transakcje zawierane "poza Allegro" nie są zgodne z polityką naszą serwisu oraz nie są objęte żadną ochroną. W przypadku problemów klienci nie mogą skorzystać z naszego wsparcia pozakupowego lub programu Allegro Protect. Jedynym rozwiązaniem jest udanie się na Policję, ale w tym momencie nie ma na pewno takiej gwarancji ochrony, jaka jest w Allegro.

   Paula
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:121116971
#7 Wielbiciel#

Również zamówiłem od tego sprzedawcy kartę graficzną Rtx 4070 Asus Dual paczki nie otrzymałem brak odzewu od sprzedawcy od teoretycznego wysłania paczki 

oznacz moderatorów

Y570
#1 Nowicjusz#

Niestety ja również dałem się w to złapać - dokładnie ten sam tryb działania. Zapłata poza serwisem, rzekomą wysyła i brak odzewu...

oznacz moderatorów