anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłem poza Allegro i nie otrzymałem zamówienia, co mogę zrobić?

ShizeR_678
#1 Nowicjusz#

Witam, więc tak chciałem kupic konto CS:GO Prime STEAM Global Offensive i zostałem oszukany sprzedawca powiedział ze będę miał gwarancje jeśli zapłacę sposobem Paysafecard zgodziłem sie no i napisał ze przygotowuje konto poczekałem no i po prosił o kod wysłałem samo kupiony Paysafecard z www.mojeplatnosci.pl 
kod był o kwocie 30złotych i po minucie dostałem wiadomość ze kod jest nie poprawny kropka i później już mi nie odpisywał żenujące oszustwo czy mógł by mi ktoś pomoc odzyskać pieniądze lub zakup za który zapłaciłem?...  
Mogę udzielić więcej dowodów proszę o kontakt 
 

 

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mwmonety
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ShizeR_678  Ubolewamy  że  dałeś się oszukać, ale nie sądzę czy ktokolwiek ci pomoże.

Zapłaciłeś poza serwisem Allegro, więc żadnej pomocy od Allegro nie dostaniesz. 

Możesz poprosić o pomoc policję ale czy będą wszczynać dochodzenie o kwotę 30zł? 

No i jeszcze sprawa legalności:  czy handel kontami jest legalny?   Jesteś pewien czy sam nie popełniłeś wykroczenia?

oznacz moderatorów

grsyka17
#9 Pomysłodawca#

Jakiś czas temu pisałam do Allegro w sprawie zapłaty poza Allegro za przedmioty z Allegro Lokalnie. Musiałam dokonać zapłaty poza Allegro ponieważ kupiłam kilka książek na licytacji i nie było opcji aby wysłać je w jednej przesyłce. Allegro zapewniło mnie, że pomimo, że będę płacić poza systemem w razie problemów uzyskam pomoc.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, jeżeli był to zakup towaru z aukcji Allegro. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@grsyka17 @ShizeR_678 Jeśli klikniesz KUP TERAZ lub wygrasz licytację to nie ma znaczenia jak dokonasz płatności - jesteś chroniony jako kupujący.
Problem zaczyna się w momencie kiedy nie klikniesz KUP TERAZ lub nie wygrasz licytacji - wtedy ochrona Cię nie obejmuje bo transakcja nie była przeprowadzona w serwisie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ShizeR_678 przykro mi, ale w tym przypadku nie możemy pomóc, ponieważ nie tylko do płatności, ale do zakupu doszło poza Allegro. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów