anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłaciłem za towar za łódkę zanętową 415 zł i towaru nie otrzymałem . Brak kontaktu ze sprzedającym

ROBI200407
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ROBI200407 Rozpocznij dyskusję. Sprzedający będzie musiał przesłać wyjaśnienia. Jeśli tego nie zrobi, nasz pracownik włączy się do sporu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ROBI200407
#7 Wielbiciel#

Pieniadze przyszły .ALE NIE WIEM OCO MU CHODZIŁO. Pisał żeby wysłać mu adres a po siedmiu dniach tow

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Weno ... bo czytając takie wątki zaczynam tracić wiarę .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ja już dawno wiarę straciłem....😒

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ROBI200407   Zrozumiesz kiedy stracisz pieniądze.  Jeśli chciał adres to pewnie chodziło mu o adres email żeby okraść twoje konto bankowe.

Żadne pieniądze nie przyszły, niczego nie sprzedałeś  oferta została wznowiona bo nie zapłacił.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@br. @mdrogeria Jak zwykle > nikt nie wie o co chodzi w poście > jedno kociątko ma własny palantir i już wie, że trzeba zacząć awanturę 😁🐈🐏

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko tobie "ziółko" szkodzi, ty masz awanturę w głowie po tym ziole. A jakbyś jeszcze umiał czytać to nie tylko Ja.

oznacz moderatorów

ROBI200407
#7 Wielbiciel#

Pisał żeby wysłać adres wysyłki a po interwencji siedmiodniowej towaru brak na magazynie.UWAGA WIELKA .🤔

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@ROBI200407 to napisz mu żeby oddał ci kasę za łódkę i kupisz gdzie indziej.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ROBI200407 sprzedający, zgodnie z informacją przesłaną na czacie Allegro Lokalnie, zwrócił wpłatę 20 lipca 2023 roku. Środki powinny wrócić na konto z którego wykonałeś płatność. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów