anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana sposobu odbioru?

santapeter13
#7 Wielbiciel#

Witam.

Kupiłem przedmiot z nadzieją, że lokalizacja to Tarnowskie Góry. Okazało się, że to jednak miejscowość 50km dalej. Istnieje możliwość zmiany sposobu dostawy po dokonaniu zakupu? Dogadałem się ze sprzedającym, że wyśle przedmiot za pomocą inposta lub kuriera. Inpost odpadł, bo przedmiot za duży i mógłby się nie zmieścić w przesyłce za 8,99zł, czyli ulec uszkodzeniu, więc czekam na informację ile będzie kosztować kurier. Z informacji sprzedającego wynika, że różnica cenowa w porównaniu z tym co było na aukcji wynosi 6zł, bo było 20zł. Nie mam pretensji, bo fakt okręg Tarnowskich Gór jest duży, a nawet lepiej jakby było dobrze spakowane niż miałoby dojść rozwalone po drodze. Tylko czy nie dałoby wprowadzić opcji zmiany wysyłki? Jeśli byłoby trzeba za zgodą obydwu stron. Tak żeby nie ponosić dodatkowych kosztów? Nie jestem sprzedawcą więc nie wiem czy sprzedawca płaci ryczałt 20zł czy ponosi jakieś inne koszta dodatkowe jeśli klient zwraca się z prośbą o wysyłkę inną drogą. Ze swojej strony mogę tylko stwierdzić, że byłoby łatwiej, chociaż te kilka złotych, które pewnie teraz za kuriera będą wliczone i tak rekompensują czas sprzedawcy na sprawdzenie możliwości wysyłki inną drogą i jestem na to przygotowany i rozumiem to w zupełności.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Nie zmienisz już sposobu dostawy przez formularz Allegro, pozostaje tylko porozumieć się ze sprzedawcą.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@santapeter13 potwierdzam - kontaktuj się ze sprzedającym.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

santapeter13
#7 Wielbiciel#

I tak też zrobiłem 🙂

oznacz moderatorów